Lista ocen Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2015 (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kanapka
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
TSI jest specyficzny. W mieście potrafi spalić ... 4.6 l / 100 W trasie potrafi spalić 5l / 100. Potrafi też spalić ponad 8l ( w trasie - jazda za jakimś szaleńcem). Bardzo źle jest w górach. Auto próbuje udawać, że żadnych podjazdów nie ma. Niby mu się to udaje, ale kosztem wielkiego siorba z baku. Jazda autostradą z max prędkością (auta) to spalanie w okolicach 20l (i marna przyjemność). Średnio 6 - 6.5 litra w Polsce... (po...
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Ten silnik jest bardzo czuły na styl jazdy. Stosując się do podstawowych zasad ekojazdy można uzyskać zadowalające spalanie, ale jak chcemy aby było dynamicznie i "fajnie" to niestety ale tą turbinkę trzeba czymś napoić
~Mateo
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
spalanie w stosunku do dynamiki w mieszanych trasach jest zadowalające około 6,3l przy 70 - 110km / h. Problem robi się przy prędkościach autostradowych apetyt wtedy wzrasta nawet do 7,8 l / 100
~Lukasz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
zuzycie paliwa: w miescie potrafi mi zjesc do 8 litrów w Lodzkich korkach, na trasie schodzi do 5,5 a na autostradzie podbia 7-8 litrów 130-150 km/h
~skodziarz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
na razie dobrze - na trasie wziął średnio 5,8 l/100 km w mieście 6,5 - 7,0 l /100 km - mam za mały przebieg by coś więcej oceniać
~Nabity w butelkę
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Skody informacje o spalaniu do totalne bzdety. MIASTO MIN 8 -9 litra zaladowany to 10 l na 100km
~Jerry
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
za mało przejechałem kilometrów, żeby wypowiedzieć się na temat spalania, przegląd dopiero za 14 tys. km
~kot_pracz
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
W trasie w zimie nie udało mi się zejść poniżej 6.3 (nie przekraczając 100 km/h).
~el_karollo
Spalanie w trasie 5 l, cykl mieszany 7 l, miasto 8-9 l

Usterki Skoda Roomster

Skoda Roomster – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Tylko wymiany eksploatacyjne i paliwo.
Skoda Roomster Mikrovan Facelifting