Lista ocen Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW 2010-2015 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Wszystko pod ręką, sporo schowków. Światła dzienne, nie trzeba myśleć o włączeniu. Gorzej jak wsiadam do drugiego auta, tam muszę sam, a już się przyzwyczaiłem do dobrego i zapominam. Regulacja kierownicy w obu płaszczyznach + reg. fotela zapewnia dużą swobodę w odnalezieniu dobrej pozycji do jazdy. Ja taka znalazłem. Osobna regulacja kąta nachylenia oparcia w tyle dla każdego fotela, regulacja przód-tył dla prawego i lewego.
~bogbon
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Umiejscowienie wyłączników, regulacji itp. na desce rozdzielczej jest przemyślane. Wyjątkiem jest regulacja wysokości świateł mijania gdyż nie jest podświetlona i znajduje się w niewidocznym miejscu - regulacja jest utrudniona.
~Daniel
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Wszystko pod ręką. Dużo schowków z przodu jak i w bagażniku. Światła dzienne. Przełączniki, ich wygląd i ułożenie, mogą się podobać lub nie. Ja się przyzwyczaiłem.
~daroslav-bytom
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Wszystko pod ręką. Minus za umieszczenie przycisków sterowania szybami - jest za blisko kierowcy i trzeba mocno wyginać rękę.
~Zbyszek
Żadnych uwag.