Lista ocen Skoda Roomster (91) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 138 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Po 40kkm wymieniona turbina, po 80kkm wymieniony teoretycznie bezobsługowy rozrząd, po 120kkm padł zamek w drzwiach kierowcy i rozłączyła się wtyczka elektr. szyby.
~Daniel
Mikrovan Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Auto nowe i mam nadzieję, że pojeździ tak niezawodnie jak moje dużo starsze poprzednie auta (oczywiście do pewnego okresu ich życia, nie bez powodu zmieniłem na nowe).
~Zenek
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Nie raz rano podchodząc do samochodu zastałem szyby całkowicie opuszczone, serwis nie ma pojęcia o przyczynach tej usterki widząc mokre siedzenia ponieważ w nocy padał deszcz.
~piotrek
Mikrovan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wywala olej z mikroszczeliny w glowicy silnika! przewody podciśnienia, modul podciśnienia, klimatacja nie działa, uszczelka pod pokrywą zaworów nie trzyma i wywala olej.
~andrzej
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Urwał się kabelek od rozrusznika. Lubię pogrzebać przy aucie, więc bez trudu naprawiłem Rozumiem jednak że dla kogoś mógł być to poważny problem.
~Tomek
Mikrovan 1.9 TDI 105KM 77kW
wymiana głowicy silnika, pokrywy zaworów, modułu podciśnienia, przewodów podciśnienia, rozładowany akumulator, nie działająca klimatyzacja
~Krzysiek z KIelc
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
W ciągu 3.5 lat miałem jedynie kłopot z autoalarmem,oraz ostatnio kilka razy zniknęły mi cyfry z wyświetlacza(pojawiły się po ponownym uruchomieniu).
~44
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
po przejechaniu ok. 500 km od wymiany stabilizatora znowu stuki/?/. marszcząca się tapicerka fotela kierowcy. czujniki cofania gadżet dla dzieci
~sebur
Mikrovan 1.4 TDI 70KM 51kW
po 60000 km pół zawieszenia do wymiany:drązki stabilizatora,tuleje wahacza i pare innych detali+zwykły przegląd i 1550 zł wydane-całe szczęscie ze na firme...
~szymon
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
jak na razie spokój poza awarią wtrysku (wymiana we własnym zakresie - bajecznie prosta całkowity koszt czesci 350zł)