Lista ocen Skoda Roomster (123) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazik-60@o2.pl
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
Układ jezdny maksymalna nota,duża przyjemność ,pewność w każdych warunkach ,na drodze jak przyklejony (do160- 170 km) więcej nie jeżdziłem,mi to wystarczy.
~mirek
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Tutaj same pochwały. Układ kierowniczy bardzo precyzyjny.Zawieszenie dobrze zestrojone. Wbrew pozorom można sobie poszaleć na zakrętach. Hamulce rewelacyjne.
~Artur
Mikrovan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kompromis, brak niespodzianek, przewidywalne zachowanie auta. Powyżej 150 km/h wymaga uwagi - ale wyjazdy na prawdziwe autostrady bywają rzadko ;)
~mitmar@wp.pl
Mikrovan 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetnie się prowadzi i trzyma drogi (z ESP jeszcze nie korzystałem), ale zawieszenie znacznie twardsze niż w Octavii. Układ kierowniczy ok.
~Rafcio
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
zamówiłem dodatkowo opcję na bezdroża , więc jest wyższy i to jest super(scout to zbędna dopłata), ale niestety twardszy i w mieście(nie na polu!)to porażka.
~dominsadol@wp.pl
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Tu Roomster pokazuje klasę. Zawieszenie jest dość twarde, więc nawet przy większych prędkościach pokonywanie zakrętów to czysta przyjemność.
~Igor
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
brak powodów do narzekań - wersja z zestawem na bezdroża - podobno trochę inaczej zestrojona - wybiera małe nierówności - nie buja na dużych
~Gka
Mikrovan 1.9 TDI 105KM 77kW
Krótki i wysoki samochód, nie klei się do jezdni jak niskie kombi, ale daje radę. Wrażliwy na podmuchy wiatru.
~co to jest auto?
Mikrovan 1.4 16V 75KM 55kW
tylko na miasto auto pod sterowne , na trasie trudno na koleinach utrzymać kierownice skacze itp. zimą to koszmar.
~czeskajaponia
Mikrovan 1.4 TDI 70KM 51kW
jak naprawiony to świetny biorąc pod uwagę gabaryty auta, jak się gumy i inne końcówki kończą to trzeba uważać na zakrętach