Lista ocen Skoda Scala (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Donarski
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Mój wzrost to 187cm. Przy pierwszych oględzinach wsiadłem na kanapę bo komfort dla pasażerów jest dla mnie istotny. Zdziwiłem się ogromną ilością na nogi, nie spotkałem się jeszcze z taką ilością miejsca. Jako kierowca również nie dotykam nogami żadnej części kokpitu czy też dachu. Największego szoku doznajemy w momencie końcowego otwarcia bagażnika. Zadawałem sobie pytanie - dlaczego auto w środku jest większe niż na zewnątrz? Jak oni to...
~ap2b33
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Tutaj nie ma problemu. Mam 1,86 cm wzrostu. Z tyłu też jest ok. Na pewno więcej miejsca niż w Lagunie II. Z tyłu oparcia mogłyby być w lepszej pozycji. Mam wrażenie, że zostało to zrobione kosztem większego bagażnika, bo oparcia są w pozycji bardziej pionowej, co nie każdemu odpowiada przy dłuższej trasie. Tak czy owak 5 osób może jechać.
~Bartłomiej
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Dużo miejsca z przodu i tyłu, Nawet dwumetrowiec nie będzie tarł głową o dach czy uderzał kolanami o fotel siedząc z tyłu. Przy anglojęzycznej klasyfikacji samochodu opisują go jako "small family car" (mały samochód rodzinny). Bez problemu pomieści rodzinę 2+2 i teściową w bagażniku.
~Piotr K
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Rewelacja, miejsca jest porównywalnie z Octavią, szczególnie z tyłu. Z przodu też jest git, robię 5 tysięcy km miesięcznie i miejsca jest w sam raz. w tym segmencie Scala pod względem miejsca w środku jest praktycznie bezkonkurencyjna.
~Szczepan
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Z tyłu bardzo dużo miejsca, gdyby przednie siedziska były troszkę dłuższe, było by super, hyundai i 30 ma wyraźnie krótsze siedzisko to już jest porażka,
~Arkadiusz
Hatchback 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo duzo miejsca i z przodu i z tyłu, spory bagażnik. Niejedno auto o sporo wiekszych wymiarach jest w srodku duzo ciasniejsze
~Jj
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Dobra, konsola środkowa mogła by posiadać wcięcie na kolano i łydkę. pasażerowie również z tyłu mają bardzo dużo miejsca
~adam_tuliszka
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Jak na ten model i klasę auta przestrzeni jest bardzo dużo. Bardzo wygodnie pojadą 4 osoby dorosłe w daleką podróż.
~Tomek
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Przy moich 188cm przestrzeni w żadną stronę nie brakuje, sam za sobą też się mieszczę.
Dziennik kosztów dla Skoda Scala
6,4
~Kamil
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca w pierwszym rzędzie. Z tylu jest ok jak ktoś nie ma powyżej 185 cm.