Oceny Skoda Scala

Oceny Skoda Scala – wybierz silnik

Najnowsze oceny Skoda Scala

~adam_tuliszka
Skoda Scala
Długo zastanawiałem się jakie auto wybrać. Odwiedziłem salony Seat, Kia, Toyota, Honda, Hyundai, Opel, Renault w poszukiwaniu właściwego modelu. Powiem szczerze że salon Skody wybrałem na samym końcu sądząc, że po za Rapidem nic nie będzie mieścić się w założonym budżecie. A tutaj takie zdziwienie, bo okazało się że jest nowość i wprowadzono Scalę - wygląd, cena, jakość wykonania, a przede wszystkim przestrzeń dla pasażerów i bagażnik....
~Andrzej
Skoda Scala
Scalę wybrałem po kilkutygodniowych poszukiwaniach aut i porównaniach z Focusem,tipo, corollą i hyundaiem.Wypadła najlepiej w stosunku: cena,wyposaźenie gwarancja. Wrazenia z jazdy jak najbardziej pozytywne, silnik ku zdziwieniu daje super radę, spalanie średnie od zakupu ok. 6l/100km, 80 procent jazda po mieście. jedyny mankament to słabo wyciszone przednie nadkola
~czekan
Skoda Scala
Cena, jakość, dużo miejsca z tyłu i ogromny bagażnik jak na hatcha. Silnik 1.0 115 KM ciągnie super. Znajomi nie wierzą, że to tylko 3 cylindry, szczególnie jak przyspieszasz do 100 a później jak lecisz 200km/h
~Greg
Skoda Scala
Ocena wystawiona po kilku dniach użytkowania - 3 dni 100km na mieście i raz trasa 400km, więc jeszcze za dużo nie można definitywnie stwierdzić ale pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Zobaczymy jak będzie po kilku tysiącach i może to opiszę.
~Jj
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Skoda Scala
Oszczędny kompakt, po wyposażeniu we WSZYSTKIE dostępne opcje dobry w trasy i do miasta
~Zbyszek
Skoda Scala
Autko zakupione w grudniu, przebieg 6 tys km. Szczerze nie można się do auta przyczepić. Oby tak dalej.
Dziennik kosztów dla Skoda Scala
6,5
~waldemar
Skoda Scala
auto mam 3 miesiace spalanie cykl mieszany 6,2- 6.4 l\km. Auto super sie prowadzi ogolnie super!
~WAS
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Skoda Scala
Świetny samochód, jednakże nie tak dobry jak można tego oczekiwać.
~Maciej
Skoda Scala
Bardzo dobry i ładny samochód, wygoxny w użytkowaniu.
~User_234
Skoda Scala
Zrywny i przy tym bardzo oszczędny kompakt z niezliczonymi udogodnieniami. Przepastny bagażnik. Genialne oświetlenie LED.