Lista ocen Skoda Scala (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Donarski
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto według mnie ma bardzo dobry stosunek jakości co do ceny. Fakt jak doposażymy je wszystkimi dodatkami z aut premium (szklany dach, podgrzewana kierownica, ładowarka bezprzewodowa, automat) to może wyjść spora suma chociaż znajdując gotowca z wyprzedaży możemy uzyskać tak jak ja spory rabat.
~Kamil
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Gdyby auto było bardziej niezawodne to stosunek oceniłbym na 5 gwiazdek, bo tylko awaria mnie odstraszyła od tego auta. Plastiki w środku fatalne, przy niskich obrotach rzędu 1500 rpm tak do 1800 rezonował jakiś element wydając bardzo nieprzyjemny dźwięk.
~Bartłomiej
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Samochód wart swojej ceny. Za te pieniądze Scala oferuje najwięcej za najmniej. Wielkością bagażnika bije na głowę konkurencję. Bagażnik jest ustawny - pomieszczą się tam duże walizki i worki ziemniaków (jeśli trzeba).
~sircinus
Hatchback 1.5 TSI 150KM 110kW
Ponownie kupiłbym to auto gdybym szukał kompaktu. Leon jest bardzo podobny, a jednak droższy. Golf to w ogóle kosmos. W ogóle ciężko znaleźć coś z takim wykończeniem i standardem w tej cenie.
~Jj
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Dobra jakość ale jeśli już grupa Volkswagena pozycjonuje Skodę Niżej od niemieckich marek to również powinno znaleźć to wyraźne odzwierciedlenie w cenie
~adam_tuliszka
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Zdecydowanie bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Porównywałem różne pojazdy różnych marek. Oferuje bogate wyposażenie podstawowe jak na koszt katalogowy.
~Michał
Hatchback 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo trafiona cena. Powiedzieć należałoby, że to auto jest tanie jak na możliwości i systemy, które posiada.
~User_234
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Z takim wyposażeniem (mnóstwo systemów wspomagających) cena jest moim zdaniem jak najbardziej adekwatna do jakości.
~Dawid
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Jak to Skoda, w tej cenie nie znajdziesz porządniejszego/bardzo dobrze wyposażonego auta
~Piotr K
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Raczej na plus, auto nie należy już do tych najtańszych, ale za kasę jaką kosztuje oferuje sporo.