Oceny Skoda Superb I 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2006

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Superb I 1.9 TDI 101KM 74kW 2001-2006

~wojtekwarszawa
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jestem bardzo zadowolony oby tak dalej. wczesniej jezdzilem passatem b 6 jest bez porownania.passat odwiedzal serwis na bierzaco.mozna powiedziec ze kiedy tankowanie wtedy serwis przejechalem nim 45000km. to mi braklo miejsca w ks.gwarancyjnej
3,5
~tomek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Ogolne wrazenia bardzo srednie, szczegolnie w kosc daje bardzo glosny silnik diesla, ktory bardzo halasuje w okolicach 1200-1700 rpm oraz ciastowato miekkie zawieszenie powodujaca nieprzyjemnie niestabilna jazde w zakretach. Na plus przemawiaja miejsce (mam 2 metry wzrostu, wiec wiem co pisze!) i ergonomia, choc i tutaj siedzenia powoduja "rwanie" nerek po 1-2 godzinnej jezdzie. Jak na auto za 100 tys. zl oczekiwalem jednak wiecej,...
~kazimierz.trebacz@rgsa.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Skoda Superb jest samochodem atrakcyjnym szczególnie cenowo do konkurentów. W wersji Comfort oferuje bardzo dobre wyposażenie a można dokupić jeszcze bi ksenony, czujnik cofania, zestaw głośnomówiący do telefonu. chip tuningowy podnoszący moc o 30 kon i zmniejszające przyśpieszenia do 100km i pośrednie o 1 sekundę. Praktyczne jest podświetlenie drogi do domu po wyłączeniu silnika oświetla on drogę przez 30 sekund.
~tfk
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto wygodne,duże , o nienagannej stylistyce, samochod ktory moze sie podobac, w tych pieniadzach bardzo rozsadny wybor
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Gdyby wszystkie auta były takie jak mój egzemplarz to nie istniałyby serwisy!!!! SUPER samochód, a jeździłem już i peugeotem 406 i volvo s60 i kilkoma innymi mniejszymi. Na prawdę warto
~Albin M.
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Trochę się już nudzę po trzech latach w tym samym samochodzie, ale nie widzę, na co miałbym go zamienić. Nic w rozsądnych cenach nie dorównuje Superbowy. Więc chyba pojeżdżę nim jeszcze parę lat. :)
Dziennik kosztów dla Skoda Superb I 1.9 TDI 101KM 74kW
5,7
~wiepap.
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Wspaniała Limuzyna - wszystko na miejscu , znajomi zazdroszczą , a i mnie się coraz bardziej podoba .
4,1
~Jakklim@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Cały czas na 3 biegu przy gwałtownym przyspieszaniu jest uporczywe brzęczenie czy ktoś ma podobny problem
~YO YO YO :D
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
bardzo duzy i luksusowy samochod...tylko troszke przeszkadza ten zielony znaczek hehe
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
polecam auto, wygodny, w miarę ekonomiczny i duży samochód