Oceny Skoda Superb I 1.9 TDI 115KM 85kW 2004-2008

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Superb I 1.9 TDI 115KM 85kW 2004-2008

~skoda S
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
polecam to autko szczerze. Zastanawialiśmy się nad 3-4 letnim autkiem typy mercerdes E albo Audi a6 jednak wszystkie te auta sa sprowadzane do Polski z Niemiec i na porządku dziennym cofane są liczniki. Na mobile.de mesie mają po 200, 300 ,500 tyś a w Polsce te same autka maja 120000, 150000 tys hehe
~Cyfer718
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Gdyby nie problemy z wodą - EXTRA, jakby była możliwość kupić NOWEGO SUPERBA 1 z salonu w 2019 to bym się nie wachał
~manicki
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
ok jestem zadowolony z tego auta jest to dobra miejska limuzyna i bardzo wygodna ,polecam to auto dla kierowców po 40
~Endriu
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
W samochodzie dokonuje wszelkich wymian w jednym zaufanym dobrym warsztacie,dbam oto by czesci były dobrych firmco skutkuje dobrą bezproblemowa eksplatacja,ceny nowych części jak ikoszt naprawy nie sa wysokie,określiłbymjako bardzo przystepne. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~keppacco@poczta.fm
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto bardzo wygodne z duża ilość miejsca w środku szczególnie na tylnej kanapie. Klasyczny wygląd, sprawdzony prawie już legendarny silnik 1.9 TDI sprawiają, że kupując ten samochód w dobrym stanie technicznym będziemy długo cieszyć się jego bezawaryjnością. Co do silnika to niestety za głośny jak na tą klasę samochodu, mało elastyczny ale jeśli ktoś jeździ spokojnie to wręcz idealny - bardzo oszczędny. (Silnik)