Ocena kierowcy - Skoda Superb I

Silnik 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Skoda Superb I 2.0 TDI DPF 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : nadal uwazam ze to byl dobry wybor biorac 2.0 a nie 1.9
wszystko ok. tylko lekko mnie wnerwia ten fotel. zbyt komfortowy. ale moze zbytnio narzekam. jednakze cos mi chodzi po glowie o zamiance na cos z wyzszym siedliskiem dla tylka jak np. s-max. ale to sie jeszcze zobaczy . poz atym nie mam wiekszych uwag, zjezdzilem ty autem pol Europy i na trasach spisuje sie extra. ten samochod kocha trase i polykanie nastepnych km.
troche go podciagnalem do 170 km (chipek) . teraz jest znacznie zrywniejszy, trzba uwazac na ciezka noge!!
bez wiekszych uwag
zaskoczylo mnie ze po przejechaniu 20tys km mialem zjechane opony. serwis i wyszlo- zbierznosc. serwis dal nowe oponki i jak na razie wszystko inne ok. w zimie pomocny esp przy 170km czesto mozna sie zakopac.
tylna szyba troche denerwuje, srodkowy zaglowek czasami daje cien i zaslania czujnik dla lusterka.
dalej jest mi ciezko manipulawac klima przy 3 i 5 . moze dlatego ze mam duze lapy!!!
bez wiekszych problemow daje sobie rade z szybami w zimie.
duzo duzo jej wszedzie dookola. jedno co mnie lekko ENERWUJ :) to zbyt komfortowe siedzienia, dupsko mi sie zapada(120kg) i po jakis 300km ciglej jazdy idzie to odczuc. wolalem kubelki w 1.8T.przy fotelu na maxa podciagnietego do gory malo miejsca pod kierownica (2 m wzrostu)
troche szumku przy wiekszych predkosciach a co do silnika to lubie odglos traktoru.
jak na taka fure to swietnie , w zimie gorzej ale nie bede tlumaczyl czemu.wiadomo.
dobra cena za eleganca(full opcja z navi) nie dostaniesz nic w tej cenie z takim wypasem.
byl problem z bujajacym sie fotelem , serwis wymienil na nowy, nie swiecily led\'ki w lusterkach , wymieniono caly sterownik do swiatel.reszta bez zarzutu.
jak na razie nie bylo.mam nadzieje ze nie bedzie.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI DPF 140KM 103kW [l/100km]

6,7