Oceny Skoda Superb I 2.5 V6 TDI 155KM 114kW 2001-2006

Skoda Superb I 2.5 V6 TDI 155KM 114kW 2001-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Superb I 2.5 V6 TDI 155KM 114kW 2001-2006

~Mariusz39
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Ogólnie auto bardzo wygodne - polecam wysokim osobom - bo sam do niskich nie należę. Wypady na urlop czy za miasto w 3-4 osoby to czyta przyjemność. Auto raczej bez szczególnego charakteru z pewnością nie dla indywidualistów. Jeździłem wszystkimi modelami skody poza fabią i romsterem i uważam że jest to najlepszy model skody. Daleki jestem od porównywania Superba do Audi, BMW itp gdyż jest to inna półka cenowa i choć dużo jest opinii że...
3,3
~wstech@onet.pl
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Fatalna deska, wiekszego prymitywizmu już chyba nie mozna wymysleć. Tragiczne radio i CD, Od czasów TRAMPA nie miałem gorszego radia w samochodzie, CD nie odgrywa wszystkich płyt (oryginalnych). Spryskiwacze szyby zespolone (bez sensu) ze spryskiwaczami reflektorów. Źle działający czujnik deszczu. Skoda zaproponowała mi nową oponę Bridgestone (którą musiałem wymienić) za... 2500 PLN !!! W porównaniu z innymi producentami, Skoda nie interesuje...
~Tadeusz
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Dobre materiały, spasowanie, osiągi. Luksusowe wnetrze. Niezawodny. Tragiczny serwis. Serwisuje w Wejherowie (pilichta). Nic nie potrafią zrobic a na dodatek fuszerke odpier*. Np. samochód robili tydzień(brak mocy). Gdy go oddali powiedzieli ze to automat, ale oczywiscie to nie wiena automatu tylko tych półgłówków co robili poprzestawiali wtyczki i dlatego samochód nie miał mocy. :/
3,5
~pokropek
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
pod wzgledem wielkosci wnetrza skoda jest napoziomie s-klasy ,niestety glosny silnik , niskiej jakosci wnetrze -niewygodne fotele - spora ilosc usterek . ,SUPERB prezentuje bardziej poziom golfa 4 niz segment premium do ktorej aspiruje
~Murphy
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Mam pełną opcje. Myslę, że za 170tys to super auto. Gdybym chciał taki samochód z mercedesa albo bmw to bym zapłacił 250 tys. Jedyny minus w tym aucie to ten zielony znaczek, ale po za tym samochód jest wporządku.
~Serekpoland
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Bardzo dobry samochód .Fotele bardzo wygodne ,dobrze wyciszony. Silnik pomimo nie najlepszych opinii w moim przypadku nie mam do niego zastrzeżeń . Jak za takie pieniądze to bardzo dobry samochód .
~SirAsh
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Duże wygodne auto, z tyły masa miejsca , dynamiczny silnik V6.
~wojtek
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Świetny samochód,dynamiczny i ekonomiczny. Silnik posiada znacznie większą kulturę pracy niż 1.9 TDI. Miejsca więcej niż w audi A6.Polecam.
3,5
~doktor quenn
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
Bardzo dobry samochod rodzinny.wygodny, bezpieczny i oczywiscie bardzo ladny.Polecam
~Rzezimieszko
Sedan 2.5 V6 TDI 155KM 114kW
czepić się można tylko marki i podobieństwa do Passata