Lista ocen Skoda Superb II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2013-2015 (6) - Układ jezdny

~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Miałem pakiet na bezdroża, może trochę zmieniał w prowadzeniu, jednak tu mogłoby być zdecydowanie lepiej, na wybojach auto wydawało się twarde ale z zakrętach prowadzi się przeciętnie, spora tendencja do podsterowności. Chociaż moja opinia jest zainfekowana wrażeniami z auta do którego przesiadłem ze Skody mianowicie do Alfy Romeo Stelvio, która jeśli chodzi o precyzję prowadzenia gra w zupełnie innej lidze.
~Slim
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Auto duże i dość ciężkie, więc nie jest stworzone do ścigania się po zakrętach. Nie mam zapędów sportowych, ale nawet kiedy mi sie spieszyło i wchodziłem w zakręty szybko - nigdy nie czułem jakiegokolwiek dyskomfortu, auto cały czas pod kontrolą i z dużym poczuciem bezpieczeństwa.
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Dobrze choć trochę za twardo, zawieszenie potrafi zahałasować na większych wybojach. Bardzo przyjemny napęd na 4 koła, na śliskim albo na śniegu naprawdę to czuć.
~foreks
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wszystko w normie, ale moim zdaniem auto za bardzo kolysze sie na boki i buja podczas jazdy autostrada z duza predkoscia. Usztywnic je wypadaloby.
~TestMan
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Daleki od ideału. Ciężki kombi wychyla się w zakrętach. Ogólnie nie prowadzi się najgorzej, ale w tej cenie można i należy oczekiwać więcej.
~Art
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Duży ciężki samochód, nie jest stworzony do zakrętów, ale nie mam zapędów sportowych ,więc dla mnie ok.
Skoda Superb II Kombi Facelifting