Lista ocen Skoda Superb II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2010-2013 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman l. 55
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Widoczność dobra, czujniki parkowania bardzo pomocne. Wśród pozytywów mam dwie uwagi krytyczne: przez pięć lat dwukrotnie miałem sytuację, kiedy słupek przedni przysłaniał mi pieszego zbliżającego się do przejścia dla pieszych - warto o tym pamiętać. Druga uwaga - przy minus 15 stopniach zamarzły mi spryskiwacze przedniej szyby na autostradzie - zrobiło się naprawdę groźnie. Od tego czasu przez całe zimy dolewałem do płynu zimowego...
~zbyszekruba
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Duża płaska przednia szyba zapewniająca doskonałą widoczność, widok przez boczne okna również bez zastrzeżeń. Boczne lusterka - rewelacja, są po prostu ogromne jak w jeepie, drobnym mankamentem jest wielka obwoluta lusterek w której odbija się słońce czasami sprawiając wrażenie jak by ktoś za nami jechał.
~Łukasz Baścik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Weźmy pod uwagę że jest to samochód znacznych gabarytów więc trzeba się przyzwyczaić do poruszania tej wielkości samochodem lecz nie przysparza to problemów na drodze ani też na parkingu pod supermarketem.
~Bunio
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Tu niestety jak dla mnie słabo, i tylko przez szczegół. Nie gabaryty auta, bo te są OK, tylko lewy słupek. Muszę mocno na niego zwracać uwagę bo, już nie raz ktoś mi się za niego schował.
~Artur
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Niska szyba przednia sprawia, że muszę się pochylać na skrzyżowaniach, żeby zobaczyć sygnalizatory. Słupek A często przysłania mi widoczność na zakrętach w lewo.
~nightwatch
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Niezła widoczność, ale wysoki kierowca nie widzi świateł nad drogą. Oświetlenie dobre, choć światła mijania mogły by nieco dalej świecić (może mi je źle ustawili na przeglądzie)
~Flo86
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Elektrycznie sterowane fotele umożliwiają tak dopasowanie sobie siedzenia, że widoczność będzie naprawdę dobra! Dodać do tego należy, że szyba jest duża i widać przez nią bardzo wiele.
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo wysoki komfort jazdy, świetne skórzane fotele z masażem pleców, wentylacją, itp. Widoczność do tyłu kiepska, ale cofa się na czujniki.
~Hubi
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Duże auto więc szczególnie do tyłu nie jest dobrze, ale komplet czujników załatwia sprawę. Czasem trzeba na 3 razy.
~KAPELUSZ
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
tylko przednie słupki zasłaniają w małym zakresie drogę - jak w większości dzisiejszych aut. Jest lepiej niż Verso.
Skoda Superb II Kombi