Oceny Skoda Superb II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2010-2013

Skoda Superb II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2010-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Superb II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2010-2013

~MC SZY
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochód poprostu idealny. Może nie jest najpiękniejszy lecz ilośc miejsca i rozwiązania w nim zastosowane to rekompensują. Miałem prawie najwyższą opcje łącznie z panoramą i łopatkami. Kupiłbym drugi raz tylko z napedem 4x4. niestety bardzo tego mało, a jak już są to z wyposażeniem nie dorównuje do tego co miałem.
~Hubi
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Duże przestronne auto z dynamicznym silnikiem, trochę ciężkie. Skrzynia szybka choć ruszanie mało płynne. Duże, ledwo mieści się pod marketem. Komputer spalania oszukuje od 0,6 do 0,8 litra, sprawdzone (tankowanie do pełna i znów tankowanie do pełna).
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dobre auto o wysokim komforcie jazdy i całościowo zawsze na chodzie. Ocenę obniżają liczne drobne usterki elektryki oraz nie do końca pewna praca skrzyni DSG. Poważne wątpliwości budzi też wysokie spalanie.
~Igor Michalik
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Witam, Na wstępie zaznaczę, że posiadamy w rodzinie dwie Skody Superb (Kombi 170 km Diesel i Sedan 140 KM Diesel). Oba auta praktycznie mogę ocenić bardzo wysoko. Jedynie w sedanie nie potrafię zrozumieć sensu zastosowania na tylnej klapie przycisków, które należy wciskać na przemian, żeby otworzyć całą klapę, lub tylko jej część. (Ponoć po faceliftingu to zmieniono, o czym przekonam się za 3 miesiące, gdyż właśnie dzisiaj zamówiłem...
~robert
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Mam już dwa, w wersjach :Platinum 4x4 i L&K z napędem na jedną oś. Jeździłem wieloma samochodami podobnej klasy (passat, acord, V70, avensis, mondeo, laguna, insignia) ale zostaję przynajmniej na razie przy superbie
~Michał
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
do tego co poniżej. chyba pomyliłeś forum fiata tipo. przeguby tyle razy to nawet w syrenie nie padały. nie miałem żadnej z tych usterek w supce. wyrzuć g. kup superba i dołącz do grupy zadowolonych użytkowników. widziałem supki jeżdżą w policji, straży granicznej, wojsku i bor.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
~zbyszekruba
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Skoda Superb kombi oferuje ogromne możliwości, zwłaszcza dla wysokich osób i większej rodziny. Samochód w wersji kombi idealnie się nadaje na auto służbowe, ma stonowany elegancki wygląd i ogromną przestrzeń w bagażniku na walizki i inne materiały.
~Mariusz
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wydaje mi się, że te drobnostki można zapomnieć. Ogólnie auto jest rewelacyjne. Może nie jest to design BMW ale mi wystarczy za 150 tys nie kupiłbym tak wyposażonego BMW, Audi czy Mercedesa. A niczym nie odstaje od nich.
~cichy78
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ci którzy się czepiają, albo są od konkurencji, albo przesiedli się z samochodów klasy wyższej, albo oczekiwali, że będą się tak samo czuli jak w poprzednim samochodzie (ergonomia). O ile nie pojawią się jakieś usterki będę cieszył się jazdą do momentu sprzedaży. Najlepiej udać się na jazdę próbną - polecam.
~mattipicasso
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Zadowolony jestem.Duzy samochod z dobrym silnikem a bogatym wyposazeniem.Ogrzewanie Webasto i napedem 4x4.
Skoda Superb II Kombi