Lista ocen Skoda Superb II (23)

~Wojtuś
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nawet lepiej niż doskonale. Przepastne wnętrze, legendarny silnik, który chyba jest już dostępny tylko w tym aucie. Jestem zachwycony. No, może obraz nieco psuje design tylnej części... Ale co tam - to jedyny mankament wozu.
~rafalwojciechowski@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Świetne auto, w odróżnieniu od fotografii na żywo samochód bardzo reprezentacyjnie i ciekawie wygląda, dużo miejsca, świetna jakość wykonania, deska rozdzielcza z chromowanymi ramkami trąca wręcz luksusem, w środku cisza, nic nie skrzypi, nic nie hałasuje, superwygodne fotele, i niezniszczalny silnik diesla, który potrafi zejść do 4,5L na trasie, jeste bardzo dobrze!
~Grzesiek
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
105 km. nie jest sprinterem ale daje radę, nie ma zbytnich problemów z wyprzedzaniem nawet przy komplecie pasażerów, z góry z wiatrem ok 200km/h elastycznośc przyjemna. (Silnik)
~Prawnik z Poznania;)
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Ale tylko dlatego że schipowałem go w Goodhope w Pleszewie. Jedyna w wielkopolsce hamownia bezwładnościowa. 2 h i po sprawie. teraz ma 140 KM i 320 Nm. Rewelacja. Spalanie takie samo a dynamika sam miód. Przedtem było za słabo..... A z drugiej strony jedyny silnik diesla bez DPF. A ja głownie w miescie. Uważam ze dla mni eto było najlepsze roziwązanie. (Silnik)
~Tomas
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nastepnym razem wezme kombi 3.6 V6 FSI tylko najpierw zainwestuje w stacje benzynowa :)
3,1
~Aleks
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Dynamiczny i ekonomiczny, ale nie do końca dobrze współgra że skrzynia DSG. (Silnik)
~antek
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
WSZYSTKO OK ODPUKAĆ PO 2LATACH OBY TAK DALEJ W PONAD 2LATA ZROBIŁEM 65TYŚ I NIC SIE NIE DZIEJE (Silnik)
~buzet@op.pl
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
nic się nie psuje. Jakieś drobne wymiany w zawieszeniu. Przy 350 tys. wymieniona dwumasa, chociaż jeszcze trochę mogła wytrzymać.
~Jakub
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy Skody nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~sz
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nie jest to rakieta, ale na co dzień osiągi są wystarczające (Silnik)