Oceny Skoda Superb III Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW 2019-2020

Skoda Superb III Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Superb III Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW 2019-2020

~A.T.
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto posiadam od nowości rocznik 2020 , olej zmieniam co 12 -14 tyś km starałem się dbać o auto a mimo to . -selektor biegów DSG -pompę wody + rozrząd bo ciekła - tarcze tył+ klocki rozleciały się po 33 tyś km - czujnik klimatyzacji - wlew paliwa ( nie otwiera się / zamyka ) - - liczne błędy zawieszenia elektroniki i na sam koniec katuszy z marką skoda przy 78k km padła skrzynia DSG -wymiana na nowa i tak stanąłem na autostradzie bo...
~Tomasz
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto na długie trasy idealne, napęd 4x4 powoduje, że auto trzyma się drogi bardzo dobrze. Wyciszenie, nad tym bym popracował, sam osobiście będę robił wyciszenie tego auto z tego względu, że nie stoi ono na wysokim poziomie. Tak poza tym bardzo dobrze wykonane auto w tej cenie :) Jeden minus DSG ma laga ;P
~Artur436
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Samochod duzy przestronny. Konfort jazdy poprawny choc wyciszenie i zawieszenie mogloby byc lepsze. Poza tym bez niespodzianek po przrhechanou 17.500 km. Ktos kto jezdzil Insignia, avensisem zauwazy ze plastki sa slabszej jakosci.
4,1
~Paweł
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Za taką kasę spodziewałem się dużo więcej. Szczególnie w kwestii właściwości jezdnych. Na plus silnik, skrzynia i oświetlenie.
Skoda Superb III Liftback Facelifting