Oceny Skoda Superb III Liftback Facelifting

Oceny Skoda Superb III Liftback Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Skoda Superb III Liftback Facelifting

~Łukasz
Skoda Superb III
Auto kupiłem z nastawieniem na podróżowanie z pięcioosobową rodziną. Do tego auto nadaje się idealnie. Duże, przestronne wnętrze oraz ogromny bagażnik. Wydając 120tyś zł, liczyłem na więcej. Mam świadomość że jest to Skoda i wcale mi to nie przeszkadza. Jest to moja już trzecia Skoda kupiona nowa z salonu. W tym konkretnym przypadku czar prysł po wyjeździe od dealera. Uważam że jest to samochód poprawny ale w dalszym ciągu niskobudżetowy. Mam...
~Kierowca22
Skoda Superb III
Auto zaliczam to typu przereklamowanych kłopotliwe z fatalna skrzynia i sporym apetytem na paliwo w mieście . Cała otoczka jakie to super auto co się dziwić zwykle to flota lub auto na max 3 -4 lata i trzeba się go pozbyć wiec potrzebą naturalna jest pomijanie kłopotliwych i bardzo częstych kłopotów związanych z ta marką ale nie wszyscy kupują na 3 -4 lata .
~Kierowca
Skoda Superb III
Auto przereklamowane ale lepiej tego fanom marki nie mów bo to przecież lepsze od BMW AUDI itp . Sporo kłopotów z autem nie efektywny układ hamulcowy efekt tarcze i klocki padają . Pomimo lifta lampy jak parowały tak parują . Niska jakość spasowania wnętrza auta . DSG po nowych normach WLTP to koszmar my gaz a DSG nic nic i NIC 2 -3 sekundy decydujące o bezpieczeństwie .
~Artur436
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Skoda Superb III
Samochod duzy przestronny. Konfort jazdy poprawny choc wyciszenie i zawieszenie mogloby byc lepsze. Poza tym bez niespodzianek po przrhechanou 17.500 km. Ktos kto jezdzil Insignia, avensisem zauwazy ze plastki sa slabszej jakosci.
~tomimal
Liftback Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Skoda Superb III
WYJĄTKOWY SAMOCHÓD DO DŁUGICH PODRÓŻY. WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ KOMFORTEM I PRZESTRONNOŚCIĄ KABINY, RESOROWANIEM, WYCISZENIEM I EKONOMIĄ NISKIEGO SPALANIA.
~Paweł
Liftback Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Skoda Superb III
Za taką kasę spodziewałem się dużo więcej. Szczególnie w kwestii właściwości jezdnych. Na plus silnik, skrzynia i oświetlenie.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Liftback Facelifting
8,9