Oceny Skoda Superb III Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW 2015-2018

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Superb III Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW 2015-2018

~Radosław
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
To moje pierwsze auto, kupione bez przebiegu w salonie (poprzednio jeździłem fordem mondeo III, 2.0 tddi, 115 km). W porównaniu do poprzedniego auta - wszystko na plus, klasa wyżej. Komfortowe prowadzenie, olbrzymia ilość miejsca w środku. Olbrzymim plusem jest spalanie, praktycznie takie same, jak w dieslu 2.0 (przy ekonomicznej jeździe z prędkością ok. 100 km/h, spalanie wynosi ok. 5.5 l). Jestem zadowolony z zakupu, podjąłbym taką...
~poczatkujacyskodowicz
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
po tygodniu uzytkowania: odpowiada mi wyglad i ergonomia, niedopuszczalna miejscami natomiast jak dla mnie jest jakosc wykonczenia wnetrza - materialy sa ok, ale wykonanie potwierdza budzetowosc. zreszta tym sie kierowalem przy zakupie, wiec narzekac nie moge ?
3,5
~Marek
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Pierwszy zachwyt minął po roku a teraz tylko rozczarowanie. Po kilku wcześniejszych skodach , w tym dwóch superbach II , już wiem że kolejne auto to nie będzie skoda :( :(
~Mariusz
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
To moja trzecia skoda superb i nadal jestem bardzo zadowolony.
~mariuszj
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Poza jedną rzeczą (mam nadzieję, że Skoda uzna reklamację) auto jest rewelacyjne. Trochę żałuję, że nie zdecydowałem się na 150 konny silnik, ale ten i tak jest żwawszy niż w moim poprzednim aucie
~rkawnik
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Elastyczny, wystarczający do w miarę dynamicznej jazdy. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
6,3
~Żołnierz
Liftback 1.4 TSI 125KM 92kW
Wprawdzie 1.4 125 KM to nie szaleństwo ale o dziwo wystarczy do normalnego i sprawnego przemieszczania się, wielką zaletą jest bezawaryjność i niewielkie zużycie paliwa. W dzisiejszych czasach 10s do setki to wynik raczej już słaby. Dla ludzi z zacięciem sportowym polecam 2.0 TSI (Silnik)
Skoda Superb III Liftback