Ocena kierowcy - Skoda Superb III Liftback

Kamil B., 4 lata temu
Silnik 2.0 TDI 190KM 140kW
Rok produkcji 2018
Skoda Superb III Liftback 2.0 TDI 190KM 140kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Głównym atutem tego auta jest przestronność co nie idzie z jakością auto mam od siedmiu miesięcy przejechałem 21000 km i średnio jestem co miesiąc w warsztacie Ciagle COŚ. Pierwsze to wykrzyknik na desce informujący że połączenia alarmowe są ograniczone i dupa w razie wypadku system nie wezwie pomocy. Ok naprawili. Drugie przebieg 11000km przebiegu wymiana tarcz i klocków tył nie że były zjechanie ale na autostradzie przy dużych prędkościach hamując głośne dudnienie wiec serwis wymienił na nowe. Znów zaświecił się wykrzyknik ale na całe szczęście zgasł bo już wyobrażałem sobie wizytę w skodzie. A teraz żeby tego było mało jeżdżąc po kostce brukowej czy innych tego typu nawierzchniach chowam się bo wstyd jak coś trzeszczy lata z przodu auta niczym gra perkusisty zespołu Ich Troje. I zaś darmowy pobyt w SPA Škoda u dilera. Co z tego że jak wcisnę w dechę te 190 km i 400nm i jedzie to naprawdę rewelacyjnie jak właśnie takie pierdoly mnie zniechęcają wydajesz na auto 150 tys a ty takie jaja w aucie flagowym Škody
Silnik rewelacja moc moc i jeszcze raz moc do tego niskie spalanie
Dsg7 szybka i płynna
Standardowe zawieszenie płynne niczym statek, ale polecam dopłacić do adaptacyjnego
Miękki lakier moja 21 letnia BMW z przebiegiem 267000 plus to co cofnęli na granicy ma mniej kółek niż superb. Kupujesz nowy polecam ceramikę na początek
Dobra widoczność czujniki do okoła auta kamera sprawiają ze jeździ się banalnie prosto
Wszystko Big king size
Bez zarzutów polecam webasto 3400 przy konfiguracji ale w zimę rewelacja
Pod tym względem to musi być maksymalna ocena skoro klasa S i BMW 7 są dymane przez Škodę niczym Jak Sasha przez łysego z Brazzers
Jak na limuzynę przystało to srednio mogli się bardziej postarać
Jeszcze na gwarancji ale jak będzie się psuć z taka prędkością jak teraz to po roku ogłoszę upadłość majątkowa
Z dnia na dzień auto traci w moich oczach
Darmowa kawka w salonie škody co miesiąc bo wali się jak dom w Czeczeni ten superb
Jeszcze nie było ale tylko czekać

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 190KM 140kW [l/100km]

5,2