Lista ocen Skoda Yeti (100)

~andrzej
Minivan 1.4 TSI 122KM 90kW
dobre auto, ale irytują drobne powtarzające się usterki, widać że skoda poszła w masówkę a nie jakość którą próbuje budować wizerunek. ale w stosunku do innych nowych samochodów należy powiedzieć że w prosta obsługa, łatwy dostęp do mechanizmów,to znaczy żeby wymienić żarówkę nie trzeba rozbierac pół samochodu
~Macrog
Minivan 2.0 TDI CR DPF 110KM 81kW
Niewiarygodnie niskie spalanie na poziomie 5,2 L/100km, znakomita kultura pracy jednostki, bardzo duża elastyczność na wszystkich biegach (Silnik)
4,1
~bartek3930@gmail.com
Minivan Facelifting 2.0 TDI 140KM 103kW
Jest to mój służbowy samochód. Dostałem je z przebiegiem 173tys I w ciągu 3 miesięcy zrobiłem prawie 30tys. To co na duży plus to napęd 4x4, auto super trzyma się drogi na zakrętach. Również przy prędkoścach 180/190km/h bardzo pewnie się prowadzi. Nie wypowiem się na temat spalania bo jeżdże dużo autostradami z gazem w podłodze. Jedyne co ostatnio zarejestrowałem przy przepisowych prędkościach + krajówki/drogi lokalne średnie spalanie wyszło...
~Marek
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Ponad 5 lat przygody z Yeti i nadal cieszy z jazdy
~robeeerto
Minivan 1.2 TSI 105KM 77kW
Wcześniej miałem diesla Astra H 1.7. Tutaj silnika nie słychać. czasem wydaje się że nie pracuje. Jestem mile zaskoczony kulturą pracy. (Silnik)
~Janek
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM 125kW
Rewelacyjny samochód, który może równać się z markami premium. Nie żartuje.
~Krzyś Miś
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM 125kW
Bardzo szybki i wygodny. Doskonale jeździ zarówno po szosie jak i w terenie. Naprawdę fajne i niezwykle praktyczne auto!
~Viper
Minivan 1.8 TSI 4x4 160KM 118kW
Bardzo wygodna, ograniczająca do minimum długość ruchów. (Skrzynia biegów)
2,7
~Arkus
Outdoor 1.8 TSI 152KM 112kW
Auto co tu pisać kiepskie cały ten szum w gazetach że to super pojazd dla rodziny to totalne bzdury spala tyle że głowa boli przestrzeń jest ale tylko w reklamach w TV.
Dziennik kosztów dla Skoda Yeti
7,2
7,2
~yarozet
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Nie zamieniłbym SUV-a na nic innego! Skoda Yeti w tej kategorii spisuje się świetnie!