Oceny Smart Roadster

Silniki Benzynowe Smart Roadster

Najnowsze oceny Smart Roadster

~megabebzon
Smart Roadster
Super. Ale starsi obywatele powinini się zastanowić przed zakupem, ponieważ tak jak ja mogą być posądzeni o kryzys wieku średniego. Mnie to wisi - radośc z jazdy jest nie do wyobrażenia dla zazdrosnych równolatków.
Smart Roadster
W letni słoneczny dzień nie ma lepszego samochodu do wypadu za miasto. W mieście nie ma problemu z parkowaniem, na stacji benzynowej zostawiamy 130 zł i jedziemy za to 520 km w bardzo stylowym samochodzie. Samochodzik cieszy i ściąga spojrzenia ludzi.
~vadim
Smart Roadster
Daje niesamowitą frajdę z jazdy, szczególnie w lato bez dachu, niezwykle mało spala - dając przy tym niezłe osiągi, szczególnie jeśli chodzi o przyśpieszenie 0 - 60km/h. Ogólnie autko miejskie choć można się nim wybrać również za grnicę, czego jestem przykładem. W dalszych trasach doskwiera nieco brak komfortu, no ale w końcu to smart...
~HIT-TECH
Coupe 0.7 i Brabus 101KM 74kW
Smart Roadster
jak tylko nim jadę morda się cieszy jak u niemowlaka
~krzyss vel Qkill
Smart Roadster
Auto super w prowadzeniu, jesli nie beda Ci przeszkadzac pewne niedoskonalosci to sie zakochasz w tym aucie, tak jak ja :)
~Aga
Cabrio 0.7 i 61KM 45kW
Smart Roadster
Autko jest niesamowite. Super wygodne sportowe fotele, zrywny silniczek, hamulce jak brzytwa i atrakcyjny wygląd. Jednym słowem posiada to \"coś\".
~hacker
Smart Roadster
piękne autko, szukałem rok ale znalazłem w końcu swoje sama przyjemność z jazdy
~mono
~hacker
Cabrio 0.7 i 61KM 45kW
Smart Roadster
Małe autko które chce być autkiem sportowym ale nie oszukujmy się... z taka małą mocą daleko mu do tego. W mieście radzi sobie dobrze, na trasie podczas spokojnej jazdy też (Silnik)