Oceny Smart Fortwo I Cabrio

Oceny Smart Fortwo I Cabrio – wybierz silnik

Najnowsze oceny Smart Fortwo I Cabrio

~Krzysiek
Cabrio 0.8 CDI 41KM 30kW
Nie traktować smarta jak każdego innego auta. To inne podejście do motoryzacji. Właściwie wygląda na to, że jest idealnie stworzony do bycia elektrykiem :P Dość sporo miejsca w \"bagażniku\", ja przewozę teleskop do deep-space. Byłem smartem w Niemczech, nad morzem, przewiozłem nawet swój regał. Śmieję się z ludzi próbujących parkować w Warszwie :) Miło też płacić za bak 90zl...
~Churamapaka
Cabrio 0.6 62KM 46kW
Najtańsze cabrio z napędem na tył i automatem. Dużo miejsca, wygodne, świetna widoczność, bezawaryjne.
~Krzysiek
Cabrio 0.8 CDI 41KM 30kW
Wersja CDI żadnych poważniejszych problemów. Poprzedni, sprzedany jako 10-cio latek, miał tylko awarię alternatora.
~Janek
Cabrio 0.8 CDI 41KM 30kW
Auto spala w prostej linii między 3.5 l/100 do 4.5 l/100. 3.5 uzyskujemy w trasie jadąc 90-110 km/h 4 - 4.5 miasto i tu w zależności, zima lato, klima bez klimy Przy mojej jeździe najczęściej jest to: 4.3 miasto 3.8 trasa Za 60 zł robię średnio 450 - 500 km Taniej się nie da ! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,2
~Maciej Janiak
Cabrio 0.6 62KM 46kW
Smart 600t.Silnik cichy i elastyczny,dobrze się zbiera oraz dosyc żwawo przyśpiesza. (Silnik)
~arkadek1
Cabrio 0.6 62KM 46kW
jak na maly silnik swietnie sie jezdzi szczegolnie po miescie - na dluzsze trasy w sumie tez jest ok - tydzien po zakupie pojechalem nim do paryza - na autostradzie nawet moze jechac 130 km - bez stresu ze sie zaraz rozleci - (Silnik)

Usterki Smart Fortwo I

Smart Fortwo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~kajwis
Cabrio 0.6 62KM 46kW
Sekwencyjna skrzynia zmieniająca biegi w pół godziny :( (Skrzynia biegów)
3,1
~mapetkam