Lista ocen Ssangyong Kyron I (17) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luksol
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Oceniam ten samochód źle ponieważ kupiłem go jako sprowadzony z Holandii. Myślałem że kupiłem godny zaufania samochód z silnikiem diesla jednak po dwóch tygodniach padły wtryski i pompa paliwa samochód stał w warsztacie ponad tydzień. Po naprawie jeździł bez zarzutu przez tydzień i znów na warsztat, tym razem poszły popychacze zaworów. Po tych naprawach mechanik zapewnił mnie że już nie ma co się zepsuć i będzie chodził jak nowy. Niedawno...
~karwafak
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Silnik daje sobie radę z sporym nadwoziem, troszeczkę na zimnym klekocze ale taki urok diesla, jak ciepły chodzi bez zarzutu. Trochę ma słaby dół ale jak złapie 2 tyś obrotów to mknie żywo. Oleju nawet kropelki nie bierze.
~gorbi
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
minimalnie kiedyś był za słaby....ale technicznie super ściągnołem blokadę producenta i przybyło parę koni...i nie ma sie do czego doczepic..poli ok..ale nie jest to wyścigówka...ale swoje przyśpieszenie ma jak na swoje 2 tony
~karol
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
motor pracuje bez zastrzeżeń, moc wystarczająca do masy auta, jest elastyczny i dobrze przyśpiesza wcale nie gorzej niż auto klasy średniej ze 120-konnym dieslem, którym wcześniej jeżdziłem
~anddob
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Niezły silnik o poprawnej kulturze pracy,dobrze radzący sobie z masą samochodu, nie lubi wysokich obrotów-optymalna praca w zakresie 2-4 tys.głośne turbo!
~kjazz@wp.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Powinien być nieco mocniejszy jak na tak duży samochód, ale trzeba przyznać że jest bardzo ekonomiczny jesli chodzi o ilość spalanego paliwa.
~Artur
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
zdecydowanie za głośny przy dodawaniu obrotów, ale w miarę elastyczny.
~king
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
jak to diesel, zimny trochę głośny ale jak na taką pojemność dobrze ciągnie
~ggm1@op.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Silnik mercedesa - doskonały, lecz zbyt mało mocy na tonaż auta
Dziennik kosztów dla Ssangyong Kyron I
11,3
~Darek
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Silnik moglby miec wieksza moc, ale jak na moje wymagania i tak nie jest zle