Dodaj swoją ocenę

Oceny Ssangyong Kyron I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ssangyong Kyron I

~Robi
Ssangyong Kyron I
Nie mam z tym autem żadnych problemów, ulubieniec mojej żony
~gorbi
Ssangyong Kyron I
...niezawodnosc i tania exloatacja ,atrakcyjny wygląd za którym innym obracają się głowy..dobry silnik
Ssangyong Kyron I
http://www.youtube.com/watch?v=17HzSsX5kzk&feature=related ZERKNIJCIE NA TĄ STRONKĘ.
~tprambler@wp.pl
Ssangyong Kyron I
kto szuka dobrego auta i niezawodnego a niema forsy na japońca polecam.Byłem zimą w Talinnie , Vilnie/nie polecam/ po lodzie śniegu w tym aucie człowiek czuje się bezpiecznie.
~ggm1@op.pl
Ssangyong Kyron I
Bardzo dobre wyposażenie, system audio-wideo, zawieszenie, klima, ergonomia
Ssangyong Kyron I
Auto wygodne i funkcjonalne,naprawdę duży bagażnik, wysoka pozycja za kierownicą, małe spalanie i świetny automat, doskonałe wyciszenie oraz ładna sylwetka to tylko niektóre plusy tego samochodu. Negatywy to mało precyzyjny układ kierowniczy co można zniwelować odpowiednim doborem ogumienia oraz zawieszenie ramowe, które nigdy nie będzie tak komfortowe jak samonośne. Polecam.
~karol
Ssangyong Kyron I
polecam, a opinii Obserwatora nie traktuję poważnie bo moje autko wyprodukowano w Japonii
Ssangyong Kyron I
Trochę tu namieszałem z wcześniejszym wpisem, stąd sprostowanie,iż to nie była moja ocena punktowa Kyrona lecz jedynie chciałem podać link http://www.youtube.com/watch?v=17HzSsX5kzk&feature=related. Jeżdżę tym autem już 2 lata (85 000km) i ocena \"3\" byłaby krzywdząca dla tego samochodu. Na w/w stronce jest zderzenie czołowe z twardą ścianą przy prędkości 56 km/h,gdzie Kyron całkiem niezle sobie radzi i nie jest to \"jeżdżąca trumna\" jak...
~FAMIchał
Ssangyong Kyron I
W sumie niezły samochodzik. Przejechałem ok 10 tys. km, jeśli tak będzie dalej, to chętnie podniosę ocenę.
~wrocławiak
Ssangyong Kyron I
Moim głównym zastrzeżeniem jest bardzo słaby serwis (porównując do Forda) oraz słaba jakość tapicerki.

AUTOCENTRUM.PL S.A.