Ocena kierowcy - Ssangyong Musso I Standard

czarek, 17 lat temu
Silnik 2.9 D 95KM 70kW
Rok produkcji 1998
Ssangyong Musso I Standard 2.9 D 95KM 70kW 1995-2005 - Oceń swoje auto
To silnik na licencji mercedesa taki sam jaki jest uzywany w dostawczakach wiec sprawdzona konstrukcja niezawodny moj jest bez turbiny wiec jedna rzecz mnie do popsucia
Czytalem opinie innych ze trafiaja sie wadliwe sztuki moje autko bylo sprowadzone w 1999 roku bezposrednio z korei wiec poprostu moze trafil mi sie lepszy egzeplaz niz te skladane w kraju
Wszystko oki problemy pojawiaja sie czasem z rozlanczaniem napedu na 4 kola ale to chyba wina tego ze ja generalnie uzywam tylko napedu na tylna os
To duze autko wiec ciezko wymagac by wszedzie bylo dobrze wszystko widoczne
Jak na swoje lata to optycznie buda wyglada na dosc nowoczesna nie jest tak kanciasta i kwadratowa jak modele innych terenowek z tych lat
wszystko ok sprawnie dziala szyby odszrania piorunujaco klima tez wydajna
Duze autko duzo miejsca a bagaznik przeogromny
Zaczyna byc slyszalny silnik po przekroczeniu 110 km/h
ali w normie srednio w miescie okolo 11 litrow ropy w trasie potrafilem zmiescic sie w 8 litrach przy predkosci okolo 90 km/h
ża te cene mercedesa sie nie dostanie a to prawie jak merol w dodatku konstrukcja na ramie wiec nie do zdarcia czescie serwisowe tanie
Trafilem autko od kolesia co dbal o nie wszystkie przeglady w terminie olej polsyntetyk, autko garazowane, wiec nic narazie mi w nim nie szwankuje moze tylko klocki hamulcowe za szybko sie zdzieraja ale to przez ciezar auta srednio co 20 tys przod do wymiany
Przy 100 tysiacach wymiana tarcz hamulcowych i remont przedniego zawieszenia amortyzatory simerlingi gumy itp wiec zgodnie z tym jak pojazd powinien byc eksploatowany innych usterek brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 D 95KM 70kW [l/100km]

12,0