Ocena kierowcy - Ssangyong Musso I Standard

Irena1809, 11 lat temu
Silnik 2.9 TD 120KM 88kW
Rok produkcji 1999
Ssangyong Musso I Standard 2.9 TD 120KM 88kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : to że silnik jest świetny, każdy chyba jest w stanie się domyslać-niemiec na łańcuszku-rewelka, ale auto z 1999 roku bez najmniejszego ogniska korozji z błyszczącym lakierem bez polerki-to na prawdę mnie zaskoczyło
równo pracuje, a na niskim biegu cechuje go wielka moc.
jestem kobietą i jak dla mnie to biegi ciężko sie zmieniają, ale po wypróbiowaniu paru innych marek stwierdzam, że na ich tle nie mogę jej nic zarzucić
Mam trochę poszeżone zawieszenie i dzięki temu auto świetnie sprawuje się w trasie, a nie przyszkadza mu to w jeździe terenowej terenowej.
trocę ciężko z jazda wstecz, ale do przodu i na boki-super widzoczność
nie mogę dać mu 4 bo trochę mało ktoś się postarał projektując te auto, mi jednak nie są pewne gadżety potrzebne i to co oferuje ta marka wystarcza mi w zupełnosci
mam klimę ,ale jak latem chce nieźle ochłodzić to aż mi szyba przednia zachodzi szronem więc to dowód na to, że działa tylko że nawiew trochę mało skutecznie radzi sobie z rozprowadzaneim tego chłodu po kabinie.
tutaj nie może byc inaczej
wiadomo niemieckie diesle chałasują i terkocą, więc nie da się nie zauważyć jak np silnik zgaśnie- ale spokojnie bez obaw o gaśnięcie sioka ten silnik na jedynce jedzie pod górę nawet bez gazu
przy takiej masie silnik na prawdę potrzebuje mało paliwa mój diesel latem mieści się w 9 w trybie mieszanym, co do cen części -tanizna,
czasami elektryka lubi szwankować- np podgrzewanie foteli czasem odmawia działnia, ale to nic co by zatrzymało auto w trasie
przez rok eksploatacji nie poważnego się nie zepsuło

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 TD 120KM 88kW [l/100km]

9,8