Oceny Ssangyong Tivoli Crossover 1.6 128KM 94kW 2015-2019

Ssangyong Tivoli Crossover 1.6 128KM 94kW 2015-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ssangyong Tivoli Crossover 1.6 128KM 94kW 2015-2019

~Terenn
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto z bardzo dużą ilością miejsca w środku. Wygodne w codziennym użytkowaniu i bardzo oszczędne. Ma pewne minusy takie jak belka zawieszenia z tyłu przez co auto traci na komforcie, czy opóźnienie na wciśnięcie pedału gazu do którego ciężko się przyzwyczaić. Natomiast nadrabia prostota konstrukcji przez co się nie psuje i jest oszczędny, światła świecą mega super , radio gra jak na takie auto bardzo dobrze, silnik toleruje LPG i to ze...
~pozyTivo
Crossover 1.6 128KM 94kW
Wygodny, wielkość w sam raz (identyczna z Audi x2:) do miasta (parę razy tylko dzięki tym gabarytom mogłem się zmieścić przy parkowaniu w Wwie) i na wyjazdy wakacyjne 2-3 osób, lepiej zrobiony i wyciszony niż auta miejskie (zwłaszcza zawieszenie), silnik wystarczający
~pozyTivo
~Svensson
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto kupione w salonie. Przejechało 40 000 km, kraj, Europa. Nie doszło do usterki, która unieruchomiłaby je na drodze. Wszystkie funkcjonalności maszyny działają.
~Krzysiek
Crossover 1.6 128KM 94kW
Jak dla mnie to komputer podpowiadający zmianę biegów jest zdecydowanie przewrażliwiony ponieważ podczas jazdy miejskiej już przy prędkości 70 km/h zaleca zmianę biegu na 6
3,1
~Barbarka
Crossover 1.6 128KM 94kW
Bardzo zła oprawa serwisowa marki. Na naprawy w ramach gwarancji czeka się po kilka miesięcy. Mam już 3 usterkę, w tym jedna uznana przez serwis, a nie uznawana przez Przedstawiciela Firmy.
~janusz
Crossover 1.6 128KM 94kW
Auto kupione do firmy,jestem jednym z kierowców,bryczka typu gniotsa nie łamiotsa,dobry prześwit
~janusz
~Radek
~Egon
Crossover 1.6 128KM 94kW
Bez zarzutów, cichy ekonomiczny po mieści 7,7 l/100 trasa 6,6 l/100 (Silnik)
Ssangyong Tivoli Crossover