Oceny Ssangyong Tivoli

Najnowsze oceny Ssangyong Tivoli

~Wojciech
Crossover Facelifting 1.5 GDI-T 163KM 120kW
Ssangyong Tivoli
Bardzo fajny samochód. W zasadzie po długich poszukiwaniach w segmencie SUV/crossover wróciliśmy z Żoną do pierwszej opcji czyli właśnie tej marki. Po jeździe testowej zdecydowaliśmy się go kupić. Mamy wersję Quartz z dodatkową instalacją LPG dedykowaną dla tego silnika zamontowaną u dealera w Radomiu
~pozyTivo
Ssangyong Tivoli
Wygodny, wielkość w sam raz (identyczna z Audi x2:) do miasta (parę razy tylko dzięki tym gabarytom mogłem się zmieścić przy parkowaniu w Wwie) i na wyjazdy wakacyjne 2-3 osób, lepiej zrobiony i wyciszony niż auta miejskie (zwłaszcza zawieszenie), silnik wystarczający
~pozyTivo
~Svensson
Ssangyong Tivoli
Auto kupione w salonie. Przejechało 40 000 km, kraj, Europa. Nie doszło do usterki, która unieruchomiłaby je na drodze. Wszystkie funkcjonalności maszyny działają.
~Krzysiek
Ssangyong Tivoli
Jak dla mnie to komputer podpowiadający zmianę biegów jest zdecydowanie przewrażliwiony ponieważ podczas jazdy miejskiej już przy prędkości 70 km/h zaleca zmianę biegu na 6
3,1
~Barbarka
Ssangyong Tivoli
Bardzo zła oprawa serwisowa marki. Na naprawy w ramach gwarancji czeka się po kilka miesięcy. Mam już 3 usterkę, w tym jedna uznana przez serwis, a nie uznawana przez Przedstawiciela Firmy.
Dziennik kosztów dla Ssangyong Tivoli
10,5
~janusz
Ssangyong Tivoli
Auto kupione do firmy,jestem jednym z kierowców,bryczka typu gniotsa nie łamiotsa,dobry prześwit
~janusz
~Radek
~Egon
Ssangyong Tivoli
Bez zarzutów, cichy ekonomiczny po mieści 7,7 l/100 trasa 6,6 l/100 (Silnik)