Oceny Subaru Forester II 2.5 X 167KM 123kW 2002-2008

Subaru Forester II 2.5 X 167KM 123kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Forester II 2.5 X 167KM 123kW 2002-2008

~Michał
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
Fantastyczny samochód, dobrze wyposażony, ale bez wodotrysków, mnie nie potrzeba bzdur w stylu ASR, ESP i wszystkich innych elektronicznych asystentów. Samochód nie pali gum, nie buksuje, bo po prostu jedzie:) Dodatkowo wjazd na leśne dróżki, błoto itp w ogóle nie przeraża. Doskonały kompromis pomiędzy autem rodzinnym, przygodowym, sportowym i to wszystko przy bardzo rozsądnym spalaniu rzędu w mieście bez oszczędzania max 15l/100km (lpg). Nie...
~Paweł
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
Świetnie się jeździ. Autko fajnie wygląda i zwraca na siebie uwagę. Nie ścigam się zbytnio po asfalcie, z to po lasach jeżdżę sporo i nie ma z tym żadnych problemów. Jeszcze nic mnie nie zatrzymało, ale błota po pas jeszcze przede mną.
~the-big-one
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
Każdy powinien sam zdecydować jakim autem chce jeździć. Nie kierować się modą , autem sąsiada itd. Forester to moje 14 auto, więć dokładnie wiedziałem czego szukam, i bardzo dokładnie znałem wady moich poprzednich samochodów. Ja znalazłem auto prawie idealne dla mnie - podkreślam - dla moich potrzeb, mojego stylu jazdy , możliwości finansowych itd. Ma wady - jak każde auto - które jest ich całkowicie pozbawione? Ale generalnie dla mnie...
~Grzesiek
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
najlepszy wybór dla tych, którzy chcą od czasu do czasu zjechać z asfaltu i nie myśleć o tym czy przejadą błotne koleiny czy głęboki śnieg (prześwit ok 21cm). Napęd jest stały więc w każdej chwili mamy dobrą trakcję - chyba że przesadzimy - pamiętajmy że to nie jest terenówka :)
~marcin
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
świetne auto, do wykorzystania jako rodzinne - w mieście, trasie i terenie.
~kielich
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
Za każdym razem gdy otwieram garaż poprawia mi się humor. Następne auto na 1000000% - Subaru Forester II(z ostatniego roku produkcji - to ostatni Biały Bizon).
~mm
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
auto bardzo uniwersalne, tanie w serwisowanie (nie ASO), dynamiczne, ekonomiczne
~Sulfar
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
Dałbym Doskonale gdyby nie koszty utrzymania. Pewnie wtedy byłby to samochód idealny. Przyznaje ze samochód bliski ideału.
~adakb
Kombi 2.5 X 167KM 123kW
Posiadam wersje USA w manualu. 2007r. Kupiony pół roku temu z przebiegiem 98tys km (sprawdzone w Carfax). Instalacja gazowa za 4000zł. Tańszej nie warto. Chytry 2 razy płaci. Spalanie dotyczy tylko LPG. Na Pb pali nieco mniej. Autostrada 130km/h lub miasto Warszawa spalanie do 12L. Spokojna jazda poza miastem ok 90-100km/h spalanie miedzy 9-10. Regulacja luzów zaworowych 400zł. Oryginalne przewody wyskokiego napięcia 400zł. Olej tylko Millers... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,4
~Aleksandra