Ocena kierowcy - Subaru Forester III

MarcinP TST, 15 lat temu
Rok produkcji 2008
Subaru Forester III 2.0 150KM 110kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Nie mogę doczekać się zimy , ale na obecną chwilę i tak auto praktycznie jeździ po wszystkim (błoto , glina , mokra trawa pod dosyć stromy wjazd )
Samochód od samego poczatku mnie urzekł , Praktycznie od jazdy testowej do chwili obecnej jestem pod jego wrażeniem . Poprostu lubię to autko
Cichutki , dość elastyczny . Jeżeli chodzi o przyspieszenie trzeba go dość mocno kręcić . Po przesiadce z diselka 140KM troszkę brakowało mi mocy w dolnym zakresie obrotów , ale teraz jest już OK
Ogólnie dobrze czasami tylko są drobne problemy z biegiem wstecznym , aczkolwiek tak jak powiedzieli w serwisie \"z czasm problem zniknie\" tak też się dzieje
Rewelka , jak na dość wysokie auto samochód zachowuje się rewelacyjne . Na początku jazd nie miałem nawet śmiałośći wejść w zakręt (lokalny testowy ) na mokrej nawierzchni z większą prędkością jak 60km/h (SKODA na suchej nawierzchni przy max 70km/h, na mokrej 50 km/h)teraz bez problemu z 80 na zegarze nawet po deszcze zakręt pokonuj się bez problemu
Rewelka , siedzi się jak w ciżaróweczce wysoko. Tylna szyba widoczność pierwsza klasa.
Wszystko przmyślane do samego końca w najdrobniejszym szczególe
W pięć osób nawet w deszczowe i chlodne dni nic nie paruje . Ogrzewanie bardzo szybko zaczyna dzialać . Jak narazie super ,,,zobaczymy jeszcze w zime
OK
Rewelka ,
Co do przeglądów i napraw nie wiem jeszcze zbyt wiele . Zakładałem hak i zapłaciłem mniej niż w SKODZIE , natomiast co do zuzycia paliwa , nie jest źle ,ale nie będę pisał że samochód jest oszczędny jak ktoś lubi dynamiczną jazdę w mieśce zejście poniżej 10 jest praktycznie nie moziwe . Na trasie z ciężką nogą ~ 9,6 l /100 km. Tu SKODA była nie do pobicia
Po 8 tys zaczeła skrzypieć stroszkę tylna klapa . Drobna regulacja (15min) i usterka usunieta
Jak narazie BRAK

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 150KM 110kW [l/100km]