Lista ocen Subaru Forester (460)

~Sławek
Kombi 2.0 XT 177KM 130kW
Kupiłem go bo miał mały przebieg, był w przyzwoitym stanie i ma automat. Służy do jeżdżenia do roboty. Świetnie się prowadzi po krętych drogach, na autostradę nie polecam - za głośny.
~Sławek
Terenowy 2.0D 147KM 108kW
Co 10 tysięcy wymiana oleju i filtrów. Raz na jakiś czas warto sprawdzić poziom oleju. Jeśli jeździmy głównie po mieście to warto co 4-5 tankowanie dodać do paliwa dodatku do czyszczenia DPF. Jeździłem kilkoma Dieslami Subaru i każdy z nich miał nierówną pracę silnika na biegu jałowym. Mechanicy potwierdzają tę prawidłowość i póki co mają rację, że nie ma się czym martwić. Taki jego urok. (Silnik)
~maciek
Terenowy 2.0 150KM 110kW
Podoba mi się jego kształt oraz uniwersalność. Jak ktoś chce tym łykać duże odległości to lepiej kupić cos innego. 4 gwiazdki tylko dlatego że lubię ten samochód, i nie jest to moje pierwsze Subaru obiektywnie zasługuję na mniej.
Subaru Forester