Ocena kierowcy - Subaru Impreza I Kombi

666, 16 lat temu
Silnik 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Rok produkcji 1999
Subaru Impreza I Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Inne : To auto budzi respekt. Skończyło się siedzenie na zderzaku różnych wściekłych GTI, a nawet jeśli znajdzie się jakiś pomyleniec, to potrzeba 2-3 sekund, żeby sprowadzić go na ziemię. Osobiście nie często pokazuję takim różnym dziwnym kierowcom ich miejsce w szeregu, bo mi się nie chce, a niech sobie jadą w siną dal, natomiast wyprzedzanie tym autem to roskosz!
Bez zastrzeżeń
Prawie super. Mogło by być trochę więcej momentu obrotowego przy niższych obrotach, ale od 3500 to już rakieta
Wsteczny nie zawsze wchodzi gładko
Co tu dużo gadać. SUPER!
Normalna
Wszystko na swoim miejscu, tylko dlaczego zegar przed kierowcą, a nie jak w foresterze
Normalne
Z tyłu mniej miejsca niż w podobnej wielkości foresterze
przy tym bokserze nie powinno być żadnego wyciszenia
Nieporozumieniem jest twierdzenie, że to auto pali ogromne ilości paliwa. Jeśli jeździ się nim normalnie tzn w granicach rozsądnych obrotów to ze spalaniem można wytrzymać. To auto po mieście, do góra 3000 obrotów na kolejnych biegach zostawia za sobą praktycznie wszystkie inne auta, więc po co mu non stop dawać buta.
Szukałem konkretnie tego modelu (kombi) przez pół roku w całej europie, więc w końcu dobrze trafiłem
Na razie nic
Za krótko go mam, żeby wydawać sądy, ale kupiłem go między innymi ze względu na niezawodność. Różni moi znajomi posiadają od leone poprzez forestery, legasy, skończywszy na sti i poza normalką, czyli łącznikami stabilizatota nic nikomu się nie dzieje

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW [l/100km]

10,4