Lista ocen Subaru Impreza I (87)

3,8
~mubaraksubarak
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Bardzo trwałe zawieszenie, b. dobry silnik(choć osprzęt już bywa do wymiany, a nie jest najtańszy), napęd rewelacyjny ale uwaga na ewentualne uszkodzenia spowodowane złą eksploatacją. Najsłabsza jak to u japońca blacharka(do tego stopnia ,że wypadają dziury do wnętrza pojazdu-miejsca mocowań tylnych amortyzatorów).Wnętrze surowe ale w miarę trwałe, fotele raczej solidne.
3,7
~Mateusz Piotrowski
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Auto przede wszystkim daje przyjemność z jazdy i to rekompensuje wszystkie jego wady.
3,8
~polishbastard
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Auto raczej dla ludzi ze spokojnym temperamentem. Nie lubi pałowania ani rajdów spod świateł. Nie jest synomimem luksusu ani obiektem westchnień sąsiadów i złodziei. Taka taczka do turlania się tu i tam. Auto nie jest popularne i dobrze, bo dzięki temu za niewielkie pieniądze otrzymujemy nasz mały powód do dumy - parkując pod sklepem pośród zaciekawionych właścicieli Golfów Trzecich i zarytych BMW po 20 turkach. Natomiast w zimę śmiejemy się...
4,1
~Tobi
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Samochód fenomenalny, dający ogromną radość z jazdy. Pojazd nie nadaje się jako jedyny w rodzinie - raczej jako "zabawka" dająca frajdę. Przy odpowiedniej eksploatacji nawet w użytkowaniu wyczynowym sprawuje się wysmienicie
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Świetne auto do zabawy na śniegu i żużlu. Wystarczająca moc do codziennej jazdy i czasami wypadów na szaleństwo po śliskiej nawierzchni. Na śnieg i w góry poezja. W Bieszczadach w zimie wjeżdzałem w takie miejsca że niejedna pseudo terenówka bulwarowa by miała problemy, jednak trzeba pamiętać że to nie terenówka i prześwit nie taki sam. Na trasie mocy wystarczająco i kultura pracy boksera to coś pięknego. Coś jak diesel jeśli chodzi o moment...
~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Super samochód. Idealny samochód do jazdy na codzień jak i do sportów samochodowych. Spalanie mogłoby być mniejsze ale cóż takie są uroki jeżdżenia autem z tak mocnym silnikiem.
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Fantastyczne auto! Można wiele od niego oczekiwać i tym oczekiwaniom samochód sprosta. Jest niezawodny w dalekich podróżach, świetnie radzi sobie na bezdrożach, dość wysko zawieszony, ale mimo to, rewelacyjnie się trzyma na zakrętach.
3,7
~gzeho1984
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Samochód ogólnie dobry ale dla ludzi z charakterem. Silnik żywotny nie boi się dużych przebiegów. Ja w swoim mam prawie 400 jak go kupowałem miał 385 zrobiłem nim 15 pomimo takiego przebiegu nie pobiera oleju pół-sytetyk. Silnik czysty nie zachlapany. Blacha cienka lubi korodować trzeba dbać konserwować. Zawieszenie super trwałe i dobre.Bardzo łatwy w naprawie wszystko dostępne brak jakiś udziwnień po prostu dobe proste auto które bez zadnych...
~sooby@op.pl
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Auto jest przyjazne kierowcy. Podjeżdżając pod dystrybutor nie przerażam się kosztem paliwa- jest do przyjęcia. Bardzo dobre właściwości jezdne powodują że najbardziej wyczekiwaną porą roku jest zima. Auto jest bezawaryjne co potwierdzają opinie użytkowników a także wyniki badań niezawodności pojazdów. Po kilku latach eksploatacji we wnętrzu nie usłyszymy żadnych zgrzytów czy trzasków. Z czystym sumieniem mogę polecic to auto.
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza I
13,2
13,8
~Thelyn gg:3129446
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Troche za słabe hamulcje ( bebny z tylu wolaja o pomstę do nieba :/ )Nastepny samochod to najprawdopodobniej Impreza lub Forester tylko tym razem juz z turbo ]:->