Lista ocen Subaru Impreza I (44) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Hmm, tu się nic nie psuje! Szukałem auta, które trzymałoby mnie daleko od mechanika. Dlaczego nie Subaru Impreza? - pomyślałem. To był najlepszy wybór. Naprawdę żadna "pierdoła" mi nie wyskoczyła do zrobienia. Wszystko działa prawdiłowo i bezawaryjnie! Jedyne co mnie irytuje, to rdzewiejące osłony tarcz hamulcowych, których poza ASO nie da się właściwie kupić, a to przecież kawałek wyprofilowanej zwykłej blachy. Koszt jednej osłony to ok....
~Atko
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Samochód zawiódł mnie ze 3 razy - raz przez słaby akumulator (nie wina samochodu, wiadomo), raz kiedy nagle przestały stykać kable i samochód zgasł i po przekręceniu nie świeciły się żadne kontrolki, trzeba było "pomerdać" kablami w odpowiednim miejscu i wszystko wróciło do normy. Trzeci raz, kiedy padła cewka, jednak nie uniemożliwiło mi to dalszej jazdy, po prostu trząsł się na niskich obrotach.
~mubaraksubarak
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
usterki przez 6lat(auto raczej średnio zadbane od handlarza z niemiec) osłona przegubu,falowanie obrotów,cewka zapłonowa,silniczki spryskiwaczy,zanik klaksonu,regulacja nawiewem,zapieczony zacisk hamulca,check engine-zapala się i gaśnie
~Viper
Kombi 2.0 i Turbo 4WD 211KM 155kW
Poprzedni właściciel sporo zainwestował, i nic się nie dzieje, proste i dość wytrzymałe zawieszenie, olej w silniku koniecznie wymiana co 8 tyś. km ! Jeżeli wszystko robione na czas i nie u Pana Kowalskiego w garażu to będzie służył...
~polishbastard
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Generalnie to jakieś elektroniczne bzdety, nie zawracam sobie nimi głowy, bo trzeba mieć jeszcze pieniądze na naprawę tego, bez czego się już nigdzie dalej nie pojedzie, ale o tym za chwilę...
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Prawie żadnych usterek. Korozja niektórych elementów typowa dla japończyków. Kierunkowskaz nie działał bo przerdzewiało miejsce na żarówkę. Raz działające a raz nie żarówki oświetlenia tablicy rozdzielczej.
~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Bardzo nie zawodny japończyk. Jeżeli tylko się o Niego dba można przejechać 300 tys kilometrów bez poważnej naprawy. Oczywiście w wiekiem występują drobne usterki ale są łatwe do usunięcia.
~Andrzej
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
kupiłem lekko uszkodzony mechaniczne i byłem tego świadom, wyszło jeszcze kilka mniejszych rzeczy ale wszystko udało się ogarnąć i teraz jeździ się jak nowym autem
~Marcin Kossowski
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
w środku jest w zasadzie tylko to czego kierowca potrzebuje , nie ma żadnych fajerwerków i niepotrzebnych pierdół ale spasowanie plastików i ich klasa mogłaby być lepsza

Usterki Subaru Impreza I

Subaru Impreza I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tobi
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Jeśli chodzi o drobiazgi, to zdarzają się zużycia łączników stabilizatora, cieknące uszczelki drzwi(są bez ramek). Przy dbałości o te elementy jest w porządku