Lista ocen Subaru Impreza I (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Z przodu jest bardzo dobrze, ma się wrażenie że siedzi się w nieco większym aucie, z tyłu zdecydowanie gorzej. Bagażnik był dla mnie miłą niespodzianką, bo nie spodziewałem się aż tak dużej pojemności. Jednak sposób rozkładania tylnych foteli podkreśla, że to nie jest auto do przewożenia dużych rzeczy (lodówki się tym nie przewiezie)
~Thelyn gg:3129446
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Super.Nawet z tylu wygodnie.Moj piesek tez sie cieszy jak mamy gdzies jechac :) Przydatne dojscia z tylnych siedzen do bagaznika bez koniecznosci otwierania klapy.Podoba mi sie regulacja fotela kierowcy.NIe na galke tylko na wajche ( mozna szybko opuscic siedzenie i sie zdrzemnąć)
~Atko
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco, natomiast z tyłu mogłoby być go ciut więcej. Poza tym nie wiem czy we wszystkich tak jest, ale w moim egzemplarzu jest problem, kiedy samochodem jeżdżą 4 osoby. Samochód siada i na zakrętach niestety szorują nadkola.
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Na przednich fotelach dość dużo miejsca i pozycja wygodna. Kierownica regulowana tylko w jednej płaszczyźnie nie daje dużo mozliwości za to fotel ma regulację wysokości. Z tyłu raczej mało miejsca i kanapa średnio wygodna. Na krótkie trasy da się wytrzymać.
~tynek
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Brakuję mi miejsca na nogi (187), a jak podniosę kierownicę nie widzę dolnych światełek :) Fotel niema ustawienia pionowego (do 90stopni) i zawsze mam daleko do kierownicy, ale są wygodne. Z tyłu mało miejsca na nogi, ale kanapa wypas.
~Tobi
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Samochód należy do klasy kompaktów, więc przestrzeń jest tylko wystarczająca (ale czy to jest wada?:). Bagażnik dosyć duży jak na sportowy pojazd, chociaż zawiasy klapy wnikają do wnętrza przestrzeni bagażowej:)
~Mateusz Piotrowski
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Z przodu dużo miejsca i wszystko pod ręką. Z tyłu niestety lipa pod tym względem. Ktoś nieco wyższy z długimi nogami będzie miał kolana na przednim fotelu i głowa będzie dotykać podsufitki
~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
kierowca i pasażer mogą zając wygodną pozycje w kubełkowych fotelach. Z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi. Osoby do 180 cm siedzą wygodnie wyżsi mogą być zmęczeniu dłuższą trasą.
~sooby@op.pl
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Przestrzeń z przodu jest wystarczająca i każdy znajdzie wygodną dla siebie pozycje. Troszkę gorzej jest z tyłu- a wiem to z opinii pasarzerów bo sam tam nigdzy nie podróżowałem. Brakuje miejsca na nogi.
~misiek_zx6r
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
jak na 4 osoby i cos nie cos do bagaznika to wystarczy, jak chcecie miejsca na bagaz to kupcie Transita,a jak chcecie wozic rodzine i psa to Sharan albo inny badziew made in German.