Lista ocen Subaru Impreza I (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał_29
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Chyba jak każdy pozytywnie zaskoczony, napęd rewelacja stałe 50/50 daje pewnośc w kazdym zakręcie i bezkonkurencyjnośc w zimie, spalanie gazu bardzo oszczędne, mam stylizacje nadwozia na wersje GT wiec cieszy tym bardziej, silnik i skrzynia bardzo przyzwicie, siedzenia wygodne ale wygladaja jak taborety, ogólnie polecam, wyrużnia z tłumu, daje pewnośc jazdy, w miare niezawodne i 4x4 tylko strasznie surowe w środku i niestety przy wiekszych...
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Kupiłem Imprezę za 8000zł i uważam, że nie można zrobić lepszego zakupu za te pieniądze. Ogromnym atutem jest znikome zainteresowanie przestępców tym samochodem. Kradzież na sprzedaż nie wchodzi w grę, aut takich jak moje jest na tyle mało, że natychmiast bym je odnalazł. Wywóz na wschód auta o tej wartości byłby idiotyzmem. Kradzież na części? Głupota, złodziej by nie sprzedał części przez conajmniej 4 lata. Jedynie czego się obawiam, to...
~Mateusz Piotrowski
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Tak jak już pisałem - nie oczekujmy, że utrzymanie będzie kosztowało tyle samo co "normalnych" auto rodzinnych w tej cenie. Auto jest sosunkowo tanie w stosunku do kosztów jego utrzymania. Zazwyczaj kupując taką imprezę za 20-30k dostajemy plik z fakturami za serwis z przed paru ostatnich lat za kwotę niewiele niższą niż te 20-30 tys. Dodam też że ruda bardzo lubi subaraki i ciężko o zdrową budę...
~gzeho1984
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Ceny częsci do przeżycia niektóre kosztują tak jak do innych:golf, vectra niektóre są droższe. Jakośc/cena ciężko jest dać jednoznaczną odpowiedz. Polecam auto tym którzy chcą kupić sobie jakiś samochód bo można wyrwać dobry egzeplarz za tanie pięniądze. Jest jeszcze jedna rzecz która za tym przemawia ogólnie własciciele subaru nie katują swoich samochodów tylko normalnie eksplatują a to duża zaleta.
~misiek_rakieta@o2.pl
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Kupione trochę zaniedbane za małe pieniądze, puki co leję i jadę. W podobnych pieniądzach ciężko o coś równie niezawodnego. Jednak równie ciężko znaleźć zadbany egzemplarz, złe serwisowanie przez poprzedniego właściciela może skutkować sporym kosztem doprowadzenia auta do stanu używania.
~misiek_zx6r
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
No troche kosztuje, trzeba to rpzyznac, czesci tanie no nie sa, ale norma w japoncach jak sie cos zepsuje to raz na dlugi czas i trzeba sie szarpnac, a nie ma co oszczedzac na tanich czesciach. Np. klocki TRW + tarcze wentylowane Brembo okolo 700 zl, sprzeglo exedy 1200.-
~Subarynator
Kombi 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Do 4000 tyś nie kupi się nic lepszego więcej za tę wersję silnikową nie warto płacić chyba że blacharka i mechanika będzie w stanie nienaruszonym i mamy w planach swap silnika albo przynajmniej montaż turbo No chyba że ktoś jest emerytem i lubi mulić 60 km/h
~polishbastard
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Auta są relatywnie tanie, ale trzeba mieć na uwadze kosmiczne koszty ewentualnych napraw. I nie każdy mechanik się ich podejmie, bo specjalistów od Subaru w Polsce jest bardzo mało.
~G.N. /grzesiania@interia.pl/
Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Cóż, że znalezienie zadbanego, bezwypadkowego egzemplarza jest mało parwdopodobne ale jak się już taki kupi, to pieniądze wydają się niewspółmiernie małe do radości z jazdy.
~Marek Popielecki
Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Wiem ze za jakosc sie placi, ale prawie 200000kpl za takazabawke to ciutke za duzo, no i koszty utrzymania rocznie to bedzie drugi samochod z dolnej polki