Lista ocen Subaru Impreza I (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Ogrzewanie jest super. Bardzo szybko się nagrzewa, już po 3-4 minutach zimą można się rozkoszwać ciepłym powietrzem. Dużą wadą jest znaleznie modelu z klimatycją. To jest naprawdę problem i nie mam pojęcia z czego to wynika. Szyby parują umiarkowanie (w R19 w ogóle mi przednia nie parowała), ale mimo że to sedan, jest ogrzewanie tylnej szyby.
~Atko
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Klimatyzacja w tym samochodzie to mistrzostwo świata. Mimo, że to klimatyzacja ręczna, to wystarczy chwila, aby w nagrzanym po wielogodzinnym staniu na słońcu samochodzie, zrobiło się przyjemnie chłodno. Nigdy nie włączyłam MAX AC, a po jakichś 5-10 minutach zwykłą klimatyzację muszę skręcać z 5 do 2, bo robi się za zimno.
~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Wentylacja i ogrzewanie na wysokim poziomie. Klimatyzacja mimo 12 lat działa bardzo poprawnie. Trzeba tylko pamiętać o regularnym napełnianiu jej. Ja niestety parę razy zapomniałem o tym i potem nie ładny zapach wydobywał się z nawiewów.
~sooby@op.pl
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Auto bardzo szybko się nagrzewa i juz po kilkuset metrach zaczyna wiać ciepłe powietrze. Największy zmarzluch ogrzeje się w jego wnętrzu. Wentylacja jest świetna. Nie ma praktycznie mowy o zaparowanych szybach podczas deszczu.
~polishbastard
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Brak klimy. Para ciężko schodzi z szyb - zjawisko dziwne, mimo wywalenia zgniłych dywaników i wystawienia auta w 40-stopniowym upale na cały dzień. Widocznie ten typ tak ma.
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Gdyby nie brak klimy która jest rzadko obecna to bylby poprawnie jak na manualną wentylację. Szyby nie parują, a ogrzewanie działa bardzo wydajnie.
~tynek
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
W ogóle nie używam zimą klimy, szyby same odparowują. Całą zimę dmuchawa jest ustawiona na przednią szybę, rzadko szyba i nogi. A latem wiadomo zimny łokieć :)
~Mateusz Piotrowski
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Wentylacja szału nie robi, klimatyzacja też po prostu "Działa". Auto dość szybko łapie dobrą temperaturę.
~Ernest
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
Wentylacja szybko odparowuje szyby , ogrzewanie szybko ogarnia całą kabinę , klima ręczna OK , jedyny minus to głośne działanie.
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza I
13,2
13,8
~Tobi
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Ciekawostką jest brak filtra kabinowego nawet w autach wyposażonych w klimatyzację. Wnętrze nagrzewa się szybko, klimatyzacja wydajna