Lista ocen Subaru Impreza I (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Jestem bardzo zadowolony. Widoczność do przodu, na boki i po skosach do tyłu jest doskonała. Martwe pola praktycznie nie istnieją (czego nie widać w lusterkach, widać przez szyby, i odwrotnie). Widoczność do tyłu również bardzo dobra, jednak potrzeba trochę czasu by określić gdzie się kończy tył auta (sedan). Poza tym bardzo szybko wyczułem rozmiary auta.
~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Widoczność jest dobra ale wiadomo że nie jest idealna. Małe lusterka trochę przeszkadzają w parkowaniu. Ja natomiast miałem sporo problemów z wyczuciem tyłu przy parkowaniu. Ale myślę że to dlatego że wcześniej jeździłem hatchbackami,więc myślę że Ci którzy jeździli wcześniej sedanem nie będą mnie problemu.
~mubaraksubarak
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Auto ciekawie zestrojone , jeżdzi się trochę jak starszymi civicami na wielowahaczach (pewnie w zakrętach) ale z drugiej strony o wiele bardziej komfortowo na nierównościach,trzymanie b. dobre dzięki napędowi i rozłożeniu mas(boxer + napęd ustawiony wzdłużnie).
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Widoczność b.dobra we wszystkich kierunkach. Lusterka dość dużo i o prawidłowej ogniskowej. Jak jest spojler to widoczność tyłu jest łatwiutka. Światłe bardzo dobrze i do tego jak się włączy w nocy kultowe okrąglę przeciwgielne z przodu to opada szczena. :D
~kuba_tenerowicz
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Mocno pochylona tylna szyba jak na kombi i wysunięty tylny zderzak. Trzeba do tego przywyknąć. Na plus lusterka jak w ciężarówce. Widać w nich więcej niż w kinie.
~Thelyn gg:3129446
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Czasami brakuje tej wycieraczki z tyłu...Poza tym supcio.Od 1999 r lifting dzieki ktoremu Subaraki dostaly cleary z przodu.Bardzo ładnie oswietlają droge(zwlaszcza na pozycji 0 )
~Tobi
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Dobra widoczność i zwrotność. Przyjemny widok zza przedniej szyby gdy patrzymy na maskę z wlotem do intercoolera :)
~tosemjo
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
wszytko zależy co to komfort, jezdziłem e-klasą to było komfortowe, tu twardo głośno, dla mnie idealnie
~polishbastard
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Dużo szkła wokół. Za małe lusterka - te z Forestera byłyby idealne. Są za to w pełni zelektryfikowane.
~tynek
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Doskonała w korkach na milimetry się wciskam. Parkowanie...to sedan trzeba wyczuć kufer i problemów niema.