Lista ocen Subaru Impreza I (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Przypominam że to jest auto, które ma już 14 lat. Szyby w drzwiach nie mają ramek (jak w kabrioletach), ale i tak szumy przy większych prędkościach nie są większe niż w innych autach z tego rocznika. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest nawet ciszej. Przy 150km/h można spokojnie rozmawiać, nie podnosząc głosu. Czasem pojawią się jakieś świsty (najczęściej pochodzą od lusterek i sposobu zamocowania ich do drzwi). Jadąc na VI biegu z...
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Na oryginalnym tłumiku brzmi najlepiej i nie zakładajcie żadnych sportowych! Na sportowym po trasie 2 tys km slyszalem tylko buczenie przez tydzien. Na nieoryginalnym od bodaj punto a miałem takim okazję sie przejechać to tragedia brzmi jak lanos. Wiec oryginał będzie w sam raz. We wnętrzu słychać bardzo głośno opony i przy wyższych prędkościach opływające powietrze.
~mubaraksubarak
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Przy niskich obrotach nawet nie słychać silnika(ale to dzięki niskim obrotom i bardzo dobrej kulturze pracy- nie raz sie zdarzyło ,że chciałem ponownie odpalić silnik bo zapomniałem że "chodzi"), podczas szybszej jazdy w miarę ok, ale już trochę słychać świat zew.:)
~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
To jest niestety największa bolączka subaru . Na biegu jałowym i przy większych prędkościach jest głośno. Ale nie wymagajmy od samochodu z taką mocą i dużym wydechem że będzie cicho. Jednak mogłoby być ciszej.
~polishbastard
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Słychać wszystko - szum powietrza, opony, kamyczki obijające się o podwozie i nadkola. Brak ramek w drzwiach + słabe uszczelki = powyżej 120 robi się głośno. Powyżej 160 nie da się rozmawiać.
~tynek
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Słyszę wszystko co chce bulgot uwolnionego tłumika. Z powodu szyb bez ramek przy 200 ciężko się rozmawia ale to to chyba nie wskazane więc on plus (przy tej prędkości pasażerowie z tyłu spali).
~misiek_rakieta@o2.pl
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Do 120 cicho, potem zaczynają się szumy powietrza, jak na auto bez ramek to bardzo dobry wynik. Silnika przy normalnej jeździe praktycznie nie słychać, na wyższych obrotach jest głośniej.
~sooby@op.pl
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Wyciszenie nie jest mocną stroną dodając jeszcze że jest w tym aucie sportowy ukł. wydechowy. Rekompensata jest przepiękny bulgot przeciwsobnego silnika, którego nie zastąpi najwykwintniejszy sprzęt car audio.
~Andrzej
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
można jechać do 140 we względnym komforcie, forester z tych lat jest głośniejszy, warto dodatkowo wyciszyć samemu amatorsko niewielkim kosztem
~Viper
Kombi 2.0 i Turbo 4WD 211KM 155kW
dodatkowo mam sportowy układ wydechowy , co tu można pisać o wyciszeniu...poezja!!! Nie mam osoby na ulicy która cię nie zauważy i usłyszy.