Lista ocen Subaru Legacy II Kombi (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arnold
Kombi 2.2 i 4WD 131KM 96kW
to jest mój "pierwszy" samochód osobowy z napędem 4x4, (wczesniej miałem jeepa ale to całkiem inna bajka i kilka osobówek z przednim i tylnym napędem). mam niskoprofilowe oponki więc trzyma sie drogi jak przyklejona. zwłaszcza na zakrętach!!! testowałem subarynę w błocie, na piasku, w głębokim śniegu, na lodzie (często jeżdże w górki) i za każdym razem samochód wyrywa do przodu bez zająknięcia :) pięknie się jezdzi bocznymi poślizgami na...
~rephlex
Kombi 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Cudo! Siedzimy dość nisko, więc czujemy co się dzieje z podwoziem. Kierownica też daje duże wyczucie sytuacje, a wspomaganie nie jest zbyt duże. Jeżeli nie przegniemy pały możemy zapomnieć o pisku opon i poślizgach (no chyba, że chcemy się pobawić). Błyskawicznie pokonuje zakręty, choć czuć wtedy długość i masę auta.
~P.
Kombi 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Jest OK. Mało trwałe łączniki stabilizatora (zarówno plastikowe jak i duraluminiowe), ale za to dość tanie i do wymiany wystarczy podnośnik, trzy klucze i 15 minut wolnego czasu. Mam zwykłą wersję, bez samopoziomowania itd więc nic się nie psuje.
~de_1vill@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Musi byc 100 sprawny-jesli tak jest-koncowki,stabilizator-łaczniki,swoznie,amorki,opony ok,tarcze ok-to czego sie czepic-nie ma poprostu czego!
~mifalek
Kombi 2.2 i 4WD 128KM 94kW
4x4 stały napęd w rozkładzie 50:50, nie może być nic lepszego. Trzymanie się w zakrętach, jazda w deszczu, śniegu jest czystą przyjemnością.
~tr
Kombi 2.2 i 4WD 128KM 94kW
doskonale to mało powiedziane. symetrical AWD to idealne rozwiązanie. Totalne przewaga na każdel luźniejszej nawierzchni.
~Jurek
Kombi 2.0 i 4WD 116KM 85kW
wspaniały, genialny, doskonały, najlepszy z najlepszych!!! prowadzenie i przyczepność na najwyższym poziomie.
~grzpotasz@POCZTA.ONET.PL
Świetnie trzyma się drogi dzięki stałemu napędowi na4