Oceny Subaru Legacy II Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW 1994-1999

Najnowsze oceny Subaru Legacy II Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW 1994-1999

3,2
~jogi
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Auto ma swoje zalety - przede wszystkim napęd na cztery koła i przestronność. Ale jest bardzo drogi w utrzymaniu. Ceny części są o 100 - 200% wyższe niż w "normalnym" samochodzie i trudno dostępne. Zaletą Subaru miała być niezawodność i pod tym względem jestem b. rozczarowana
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Najlepszym dowodem,na tę ocenę jest fakt,że jeżdżę już tym autem 7 rok (po 4 latach pisałem swoją pierwszą opinię,można sprawdzić).Marzę o tym, żeby go porządnie odszykować i jeszcze dalej jeździć,ale nie mogę znaleźć dobrego fachowca.Jeżeli macie okazję kupić takie auto z dobrych rąk,na prawdę warto.Przyjemność z jazdy wynagradza wszelkie niedogodności (patrz spalanie,wiek,starodawna-ale piękna karoseria). Moja dziewczyna określiła "babcię"...
~Zet.
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Do wymienionych wad można się przyzwyczaić i je zaakceptować. Frajda, jaką się czerpie z jazdy tym samochodem (szczególnie na drogach błotnistych/szutrowych/zaśnieżonych) powoduje jednak, że się o minusach nie myśli.
~jezakko@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Bardzo dobry samochód sprawiający wrażenie niezniszczalnego, aczkolwiek niepozbawiony mankamentów.( Terkoczące sprzęgło), wyciszenie, lakier( pierwsze oznaki rdzy, ale nie jakieś bardzo groźne), nienajlepsze spasowanie elementów we wnątrz samochodu. NIc to jesdnak z ogólnym wrażeniem furki nie do zdarcia.Dyby ktoś mógł mi doradzić co z tym sprzęgłem? jak nie jest wciśnięte to po prostu wydaje z siebie taki dziwny dzwięk jak wiatrak na...
~Rafi ols
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
świetny samochód w cenie golfa a wiekszy szybszy i wygodniejszy
~Jan
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
od 92 roku -mamy 15 lat!.. Oj, nie będzie można za kolejnych 15 lat pojeździć aktualnie produkowanymi "super...mi" Znam japończyki od 84 roku. Kolejna marka budowana dla "człowieka"
~Anfran
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Żeby mnie tylko było jeszcze kiedyś stać na nowszy model jak ten mi się znudzi
~likus@ptew.org.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Unikajcie serwisów jak ognia, przebitka na cenach sięga 200 %, ale fachowi są przynajmnie ci z Mikołowa bo gdzie indziej nie bywam.
~Leszek, rapid89@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Twierdzę, że na polskie drogi jest to najlepszy pojazd; połączenie komfortu i bezpieczeństwa (system all wheel drive!). Następnym razem kupiłbym Legacy z silnikiem 2,5 lub nawet 3l
~SobaszQ
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, silnik bardzo elastyczny nawet jak na niewielką moc. (Silnik)
Subaru Legacy II Sedan