Ocena kierowcy - Subaru Legacy II Sedan

Henryk, 10 lat temu
Silnik 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Rok produkcji 1995
Subaru Legacy II Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Karoseria : Grubość blachy jest imponujaca, przekonałem się o tym chcąc wywiercić otwór pod kamere cofania. Godzinę czasu się meczyłem z wywierceniem otworu :D
Przeniesienie napędu : pękajace mażety , juz 3 razy wymieniałem
Jak przystało na Japończyka
Idealnie współpracuje z instalacja LPG IV generacji, a warkot silnika przy 7kk obrotach to poezja dla uszów :D
Czemu nie ma wyboru automatycznej ? Skrzynia trochę przestarzała technicznie ale nie do zajechania o ile się stosuje zasady użytkowania automatów
Te wchodzenie w zakręty 90 stopni z prędkością 60km w zimę to coś cudownego a mina osoby która jedzie za nami chyba bezcenna tylko szkoda że jej nie widać bo my przyspieszamy a kierowca za nami hamuje :D
To prawda że w sedanie ciężko wyczuć auto przy cofaniu bo widoczność trochę ograniczona
siedzenia wygodne, kanapa też chyba :D
podgrzewane fotele mmm bajeczka w zimowe chłodne dni :p
bez problemu mieszczę się, fotel kierowcy regulowany we wszystkie strony (mechanicznie ale jest)
nie ma powodów do narzekania
gdyby nie podtlenek LPG to by mnie zrujnował finansowo, a naprawy robię sam bo w ASO Łódzkim to naciągacze i paproki !
Chcesz mieć Japończyka to niestety musisz sięgać do portfela przy kupowaniu części eksploatacyjnych , ale na szczęście te części są dobrej jakości i na dłużej wystarczają :))
kilka było np. wymiana mażet na przednich przegubach , wymiana czujnika temperatury wody, wymiana łożyska w tylnym kole (ale to przez głupotę moją i tyle), wymiana tylnych amortyzatorów , ale czego się spodziewać po aucie prawie 20 letnim :D
poza naprawa blacharsko-lakierniczą też przez moją głupotę :D

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i 4WD 128KM 94kW [l/100km]

12,7