Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi (42) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał G
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Bagażnik jest duży, przestronny, i płaski. Napęd praktycznie nie przeszkadza (podłoga jest może 5cm wyższa niż w \"przednionapędówkach\"). W kabinie również nie ma do czego się przyczepić, miłym dodatkiem są światła gasnące po wyjęciu kluczyka ze stacyjki (w razie potrzeby jest specjalny włącznik dla pozycyjnych), przez co nie trzeba się przejmować ich włączaniem albo wyłączaniem (szczególnie przydatne w Polsce). Wszystko jest pod ręką deska...
~Tomek
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Wszystko pod reka, ale... mysle ze pokretla do podgrzewanych siedzen moglybyc gdzies indziej, wlacznik swiatel postojowych (ten przelacznik za kierownica) tez jakis niezbyt fajny jest i miejsce tez niezbyt fajne. Ale nie sadze zeby to byly az tak bardzo wazne rzeczy zeby zabierac jedna gwiazdke. Fotel kierowcy elektrycznie regulowany, tak wiec mozna sobie dobra pozycje znalezc
~docur
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wszystko w zasięgu, wygodne w obsłudze nie przekombinowane. Minusy: klima żyjąca własnym życiem, brak sterowania radiem w kierownicy w wielu wersjach (special edition to miał, ale nie mogę sobie wyobrazić dlaczego tego nie ma w standardzie). Komputer pokładowy - prostucha, że aż wstyd. Finalnie 5 pomimo, że mogłoby być lepiej, bo to co jest, jest dobrze przemyślane.
~cubikon
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Chyba najsłabszy punkt Legacy. Kierowca ma jeszcze jako tako, bo ma możliwość podniesienia siedziska do góry, a cały zestaw przycisków jest w dogodnym zasięgu ręki. Brakuje regulacji osiowej kierownicy ale jej brak nie doskwiera tak jak w Corolli E12. Pasażer jednak prawie leży co mocno dawało się we znaki żonie w czasie ciąży.
~Wasiu
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Jak na japonca przystało- idealnie. Chociaz akurat w mojej wersji brakuje sterowania radiem w kole kierownicy, ale to jest dobrze dostepne z konsoli wiec nie stanowi to duzego problemu. Dwie zapalniczki (jedna w schowku podłokietniku), regulowane i podgrzewane fotele, kierownica w 2 plaszczyznach ... elegancko.
~DarQ_
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
w środku wszystko pod ręką, nie mogłem się przyzwyczaić do tego że gdy chcę psiknąć spryskiwaczem na czołową muszę wcisnąć guziczek na krawędzi, bo pociągnięcie uaktywnia tylko ruch (kilka razy myślałem że sprysk padł) materiały wykończeniowe dobre jak na japońca, nie rysują się ale trochę skrzypią spasy,
~Excalibur
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Nie jest to Toyota Avensis a mimo wszystko jadąc nad morze pierwszych 350 km w ogóle nie czułem... pozniej było delikatne zmęczenie... Mogłoby być trochę bardziej komfortowe ale prowadząc Legacy te kryterium schodzi na odległy plan.. ;)
~raphael4
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Trochę przypomina starą szkołę BMW. Tak więc sporo przycisków, jednak wszystkie pod ręka. Deska trochę pochylona w stronę kierowcy. Jedyne czego brakuje to sterowania radiem z kierownicy (w modelach przed liftingiem nie była dostępna nawet za dopłatą).
~mateusz_szymański
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Poruszając się tym samochodem codzinnie, nie odczuwa się jego "ogromnej" długości (4.730), mógłbym przyrównać nawet wrażenie prowadzenia tego samochodu to prowadzenia np. Hyundai'a i20 lub mercedesa w200 coupe.
~legacy
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
żadnych udziwnień wewnątrz. plastyki mogły by być lepszej jakości. trochę za mało schowków. fotele wygodne i dobrze trzymają. kierownica bardzo wygodna. sterowanie klimatyzacją mogło by być trochę bardziej rozbudowane.
Subaru Legacy IV Kombi