Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi (42) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~x-men
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
jak to diesel nagrzewa sie wolno, ale potem ok,klima do niczego,niewydajna (uwaga na czujnik naslonecznienia)w salonie przykleili naklejke kontrolna ze go zaslaniala, co podobno mu przeszkadzalo i trzeba bylo ja zdrapac...no i kupic nowa,nie wiem kto to wymyslil, ale nawiewy centralne nie sa zamykane-caly czas dmuchaja:)dodatkowo sa podlaczone do jednej rurki, a podobno to 2-strefowa klima?brak nawiewu na tyl( w peugeocie z 1990 r mialem)...
~cyckocholil
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Klimatyzacji jeszcze nie sprawdzałem jednak jeśli chodzi o zimę to tylko auto z podgrzewanymi fotelami. Nawet najlepszy nawiew nie jest w stanie zapewnić takiego komfortu jak grzanie w tyłek. Do tego podgrzewanie przedniej szyby jak wycieraczki sprawdza się super. Po odśnieżeniu całego auta przednia szyba spływa sama nawet przy silnych mrozach.
~docur
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Klima dwustrefowa, bardzo wydajna. Jest nawiew na nogi pasażerów z tyłu! Bardzo fajne np. w dłuższej trasie w zimie. A klima żyje włanym życiem. Program głupi nie jest, ale sam fakt, że klima wie lepiej co potrzebujesz po np. pół godziny jazdy...jest hmmm dziwny. Pomimo klimy która "wie lepiej" - 5.
~Sergio
Kombi 3.0 i 24V R 245KM 180kW
Niestety wentylacja nie jest najlepsza - podczas deszczu trzeba używać klimatyzacji, ze względu na wzmożone parowanie szyb. Na dodatek automatyczna klimatyzacja wie wszystko lepiej - sama rządzi, czy powietrze ma iść na nogi czy na szyby itp. Mimo ręcznego sterowania !
~Wasiu
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Mały minus za to że jest co prawda auto klima (climatronic 2 strefowy) ale nie mozna sterowac temperatura za pomoca jednego przycisku- trzeba ustawiac osobno temp kierowcy i pasazera. Poza tym - idealnie. Klima chłodzi bardzo dobrze, wentylatory działaja bez zarzutu.
~Misiek
Kombi 3.0 i 24V R 245KM 180kW
może ma troche spóźnione reakcje jeśli chodzi na osiągnięcie zadanego Set point... mam wrażenie że zbyt długo odpowiada na zadaną temperature. Układ napewno bardzo wydajny ale to takie moje spostrzeżenie i może czepianie:)
~koń`czynka
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Sama wentylacja pracowała poprawnie, jednak było to pierwsze auto, które miałem z podgrzewanymi fotelami. Bajer :) Najbardziej z tej opcji cieszyła się żona.:)
~Tomek
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Dwustrefowy klimatronik. Latem chlodzi bardzo dobrze, zima tak jak silnik powoli sie grzeje. Ale ratuje to ze sa np. fotele podgrzewane. Wycieraczki tez maja miejsca podgrzewane.
~mateusz_szymański
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Nagrzewa się wolno, nie to co w samochodach z pod znaku gwiazdy, tak samo jest z nawiewem na szybę(niekiedy można wyjść z siebie i stanąć obok...)
~Rafał G
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Bez zarzutu. Minimalna temperatura automatycznej klimatyzacji to 16 C. Działa bardzo wydajnie. W zimę ogrzewanie również spisuje się znakomicie.
Subaru Legacy IV Kombi