Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pkoz
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Accorda kupiłem za podobne pieniądze a uważam, że oferował mniej (radości z jazdy). Kupowałem świadomie więc zadowolenie na 5. Odbyłem jazdę próbną i poczułem te gwiazdki:)
~wolay
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
za 90 tys zl, boxer z napedem 4x4, skora, swietne zawieszenie.... stosunek jakosc do ceny WZOROWY, nic innego dobrego za ta, a nawet wieksza kwote sie nie kupi
~Subaru
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
Za tę cenę nie ma co porównywać do niemieckich aut. Audi czy bmw w tej samej cenie będzie starsze, słabsze, gorzej utrzymane i z napędem na 2 koła
~piskor
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
Auto kupilem z drugiej reki i jak do tej pory nie mialem zadnych problemow. Przebieg 160 tys. km i prowadzi sie swietnie. Sztywne bez zadnych stukow. Super
~arq secundum
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
lata siwietnosci marki mamy dawno za sobą a eksperyment z dieslem bardzo nietrafiony do czego ani producent ani dealer się nie przyzna
~remek
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Stały napęd na 4 koła, swietne własciwości trakcyjne + bardzo przyzwoite wyposaenie w wersji GX/Comfort rozkada konkurencje na łopatki
~Andrzej
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
pokażcie mi autko ze stałym napędem na 4 koła i takim wyposażeniem [komplet ze skórą włącznie, jedynie bez ksenonów] za 100tys.zł?
~janek@wp.pl
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
W 2004 mozna było odliczyć VAT. Więc nagle okazywało się, że możesz mieć legacy w cenie mondeo. O czym więc mowa?
~Sebastian
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Za te pieniadze kupil bym z tego rocznika Accorda z duzo gorszym silnikiem i wyposazeniem
~Kris
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Sprowadziłem go z Litwy, nowy z salonu jak euro nisko stało więc wyszła atrakcyjna cena jak na takie auto.
Subaru Legacy IV Sedan