Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan (54) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piskor
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
To nie jest jakis super sport takze nie mozna za duzo wymagac ale to auto i tak jest jak przyklejonedo drogi. Ostre zakrrety przy duzych predkosciach nie sprawiaja problemu. Naped na 4 kola zdecydowanie w deche!
~Sebastian
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Swietny. Kazdy ruch kolem kierownicy jest natychmiast przenoszony na kola. Zawieszenie twarde,ale jak dla mnie to ok. Na 17 calowych felgach nie czuc tak dziur,bo 18 i zawieszenie Bilstein nie kazdemu moglo by sie spodobac
~Jacek
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Zakręty to naturalne środowisko tego auta. Bardzo stabilny przy dużych prędkościach. W zasadzie nie ma różnicy w prowadzeniu między 100km 200 km. Jedyny minus to kiepskie seryjne hamulce.
~Sebastian Gdańsk
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Trzyma się drogi jak przyklejony, ostatnio miałem "okazję" jeździć po bardzo nieutwardzonych drogach - napęd na cztery koła to jest to. Jedyne zastrzeżenia do tarcz i klocków hamulcowych.
~dawidchmura
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Poprzednio jeździłem reanult laguna więc różnica jest szokująca , z resztą subaru jest cenione jako jedno z niewielu którzy robią prawdziwe 4x4
~Subaru
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
Przesiadłem się do subaru po audi a4 quattro, moim zdaniem napęd awd subaru jest zdecydowanie lepszy w sniegu lub błocie
~picia
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
o tak sobie bez rewelki przeciez ciagna 4*4 kola nigdy 17\" plomby wypadaja, opony jaja felgi krzywe, i TWARDO
~adamr
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
boczny poślizg z wyłaczonym ESP łatwy do opanowania występuje przy prędkosciach o ok 20km/h wyższych niz w innych samochodach
~remek
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
warto nauczyc sie jeździc żeby w pełni docenic zalety. Reduktor skrzyni biegów czasami pomoże wyjśc z opresji...
~Krzycho
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Dużo jeżdże po polnych drogacj i tu jest ok.Na asfalcie mógłby być sztywniejszy,ale sytuację ratuje 4X4
Subaru Legacy IV Sedan