Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marko
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Rewelacyjne auto! Limuzyna bardzo dobrze wykonczona a zarazem o sportowych osiagach. Wlasciwosci jezde super w kazdych warunkach. Do idealu brakuje tylko nizszego zuzycia paliwa no ale coz:) tak to juz jest - nie ma idealow
~mikolaj
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
aby docenic ten samochod trzeba nim jeździć. Nie moge sie oprzec wrażeniu, ze wielu oceniajacych nie wie o czym pisze. Jesli ktos np. nienajlepiej ocenia uklad jezdny tego auta, to oznacza tylko jedno: nigdy tym samochdem nie jezdził
~Adam
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Samochód ma to "coś". nawet po przejechaniu w Polsce jednego dnia 1200 km chce sie do niego wsiadac. Policja i inni kierowcy sa bardzo pozytywnie nastawieni. I prestiz za cenę ponizej 100000 zł. Serwis w Gdańsku jest OK
~Marcin Przemuski!!!
Sedan 2.5 i 4WD 173KM 127kW
Auto godne polecenia ładna linia inne od aut powszechnie widzianych na Polskich drogach o zawieszeniu rewelacyjnym na nasze drogi nic ująć nic dodać jeśli się podoba to niema nic lepszego się nie kupi!!!
~Adam, Białystok
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
za auto z 2006 dałem ponad 67 tys zł. z Niemiec, teraz żałuję, bo za to mogę teraz kupić nowe Mondeo co prawda 140 koni ale dużo szybszy i większy, bardziej komfortowy. legacy to taka ciasna skorupka.
~Agni
Sedan 2.5 i 4WD 173KM 127kW
jest wiele drobiazgow, ktore moglyby sprawic zycie kierowcy oraz pasazerow jeszcze bardziej komfortowym jakkolwiek porownujac do innych samochodow w tej klasie, Subaru Legacy jest nie do pobicia.
~krzys.m@vp.pl
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Kiepsko wyposażony samochód za duże pieniądze który jako japoński miał być bezawaryjny. Jakimkolwiek innym samochodem nie byłem tyle razy w serwisie w czasie pierwszych 6 miesięcy użytkowania co Subaru.
~Exelicus
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Bardzo fajny, komfortowy i bezpieczny. Samochód polecam tym którzy chcą tylko lać paliwo i jechać, a także tym którzy lubią się pobawić samochodem jak i jego sercem.
~dzejvi
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
nie zamieninlbym auta na inne, po prostu bomba. jest subaru, a potem dlugo, dlugo nic. jedzie jak po szynach, dzwiek silnika piekny. po za tym bardzo bezpieczny
~Ed
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
Poza normalną eksploatacją auta nic się nie dzieje. Auto bardzo stabilne, sprawiające frajdę z jazdy. Czy gorsze warunki tym bardziej docenia się trakcję.
Subaru Legacy IV Sedan