Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stuttgarter
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Właśnie stuknęło 200 tyś km i to chyba właściwy czas, żeby coś o eksploatacji tego samochodu napisać. Ogólnie jest dobrze, samochód sprawuje się mniej więcej tak samo jak na początku. Poza drobiazgami nie było większych awarii, a samochodem nadal jeździ się przyjemnie i daje on frajdę z jazdy.
~arq
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Nie pracuje w serwisie subaru, staram się być obiektywny. Samochód ciut za drogi . Do tej pory leje paliwo i jeżdże. Auto traktuje jako środek transportu a nie podnosze do rangi kapliczki. Jazda na mokrym no i w zimie daje duuuużo frajdy - prawdziwy AWD.
~Avshar
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Auto świetnie się prezentuje, mało kto na niego nie spojrzy. Właściciele BMW, Audi i innych takich mogą chować głowy w piasek. Wyposażenie bardzo dobre, napęd i zawieszenie działają idealnie. Największy minus to sprzęgło (twarde, aż w korkach noga boli). To jednak nie może przyćmić tego auta. Polecam.
~herr38
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Model bardzo udany, doskonały silnik i zestrojone zawieszenie. Bardzo dobra 6 bieg skrzynia biegów. Praktycznie bezawaryjny. Doskonałe przyśpieszenie (246 KM). Ale UWAGA!!!! tarcze hamulcowe są wadliwe i wyginają sią po kilki tys km (2x wymieniane). A zamienników dobrej jakości na rynku BRAK. Szkoda!!!!
~Damian
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
Auto godne polecenia. Wyróżnia sie na tle VW i innych z tamtego okresu. Genialny napęd, względnie oryginalny wygląd (sedan) i mała ilość na ulicach. Wygodne i w miarę komfortowe. 4X4 w połączeniu z LPG daje świetne osiągi przy niewygórowanej cenie i przybardzo niskiej awaryjności.
~3sparrow
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Najlepiej prowadzący się samochód jakim jeździłem. Ma TO COŚ dzięki czemu jazda jest przyjemnością dla samej jazdy. Kupiony w dobrym stanie, z niskim udokumentowanym przebiegiem, służył mi przez 8 lat, i gdyby nie to że rodzina zrobiła się za duża, to dalej bym nim jeździł.
~Pkoz
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. To moje drugie auto tej klasy. Wcześniej hatchback'i. Poprzednio Honda Accord 2.0 155 km sedan z 2003 roku. Główne przewagi to pewność prowadzenia i zachowania na drodze oraz moc od najniższych obrotów przy niskim spalaniu.
~remek
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód z duzym bagaznikiem, wygodnym i eleganckim wnętrzem, który nie rzuca się specjalnie w oczy, co jest niewatpliwie sporą zaletą...Do tego bardzo dobre wyniki w crash testach w USA. Oczywiście zawsze mozna znaleźc jakiś powód do narzekań ale bez przesady...
~Subarek
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
W tym samochodzie po za silnikiem i napędem 4x4 wszystko jest "do niczego". Zaczynając od nie odbijającego przełącznika kierunkowskazów, poprzez niewygodne fotele i fatalną automatyczna klimę, na wadliwej z założenia przekładni kierowniczej kończąc!
~Kris
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Ogólnie jak na razie jestem zadowolony z auta....wiadomo, że żadne auto nie jest idealne. Trzeba się przyzwyczaić do drobnych mankamentów. Uważam, że auto jest dobrze zrobione , fajnie jeździ i jest ekonomiczne.
Subaru Legacy IV Sedan