Lista ocen Subaru Legacy IV Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW 2003-2009 (28) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ukiman
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Silnik 2,0 138 KM - teraz sprzedają już mocniejszy (168 KM). Silnik jest OK, brzmi rewelacyjnie, daje kopa kiedy chcę. Wcześniej jeździłem słabszymi autami, więc generalnie mam frajdę. I jeszcze coś - ma reduktor! A to oznacza, ze spod świateł możesz ruszać nawet tak szybko jak mocniejsze auta, a w terenie, czy wolnej jeździe przez małe miasto - nie ma sobie równych.
~bzyk
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
słaba elastyczność, nie zapala i gaśnie na mrozie. dużo pali. nie wiem o co chodzi z tą kompensacją drgań z reklam subaru, silnik się trzęsie bardziej niż w innych autach którymi jeździłem. to co trzeba napisać - to ŁADNIE BRZMI.
~Zachar
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
kultura pracy wzorowa ale niecale 200 nm na auto z napedem na 4 i automatyczna skrzynia to raczej malo. auto nadrabia zmiana biegow. w miescie tego nie czuc ale na trasie skakanie z 4 na 3 staje sie nudne
~slesniak@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
wysoka kultura pracy, w porównaniu z dieslem inna klasa. Chociaż elastyczność wyraźnie gorsza dostępny jest znacznie szerszy zakres obrotów a to daje rodość z jazdy
~dawidchmura
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
:) subaru ponieważ posiada silnik boxer ma niepowtażalne brzmienie , trudno porównać go z innymi samochodami, pięknie wchodzi na obroty
~mbo
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Super dopracowane autko, tylko uwaga ze spalaniem, bo pali 8-9l. jak ktoś wcześniej napisał, ale potrafi i 14l.! To zależy od twojej nogi...
~Krzycho
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Świetny dzwięk silnika,można go ładnie wkręcać na obroty,ale mało elastyczny,dużo pali.Ogólnie za słaby do tego auta
~Sebastian Gdańsk
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Cichy, szybko wchodzący na obroty, na polskie drogi idealny. Czasami nie pali za pierwszym razem, ale podobno boksery tak mają.
~remek
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
od 2500 rpm swietna elastycznosc , latwo wchodzi na obroty i swietnie sie kreci do 7000 obr/min!!
~plasi
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
ok. ale bierze dużo oleju nawet 2-3 l od wymiany do wymiany, trzeba pilnować.
Subaru Legacy IV Sedan