Oceny Subaru Legacy IV Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW 2003-2009

Subaru Legacy IV Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW 2003-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Legacy IV Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW 2003-2009

~ALK
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Przez 12 lat posiadałem 3 egzemplarze Legacy IV, jeden 2,0 SOHC i dwie 3,0 H6. Ten pierwszy za słaby dla dynamicznego stylu jazdy, ale absolutnie bezobsługowy przez ponad 190kkm - dobry, bardzo wygodny i bezpieczny dupowóz, najlepszy mały silnik do LPG w tej generacji ze względu na prostą regulację zaworów. 3,0 to zupełnie inna bajka - zawieszenie zestrojone pod sportową jazdę, krótszy układ kierowniczy. 18stki odbierają komfortu a dużo nie...
~msi
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Wspaniałe auto dla pasjonatów motoryzacji. Wiadomo są auta szybsze, większe w środku czy cichsze ale jedna przejażdżka pozwala zrozumieć o co kiedyś chodziło w samochodach - wspaniały 6 cylindrowy silnik o wielkiej kulturze pracy, do tego normalny, długowieczny automat z łopatkami (tak z łopatkami, metalowymi - nie z jakimś małymi przyciskami). Do tego ładne i dobrze zrobione wnętrze, naturalna skóra na fotelach... Moim zdaniem to...
~3sparrow
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Najlepiej prowadzący się samochód jakim jeździłem. Ma TO COŚ dzięki czemu jazda jest przyjemnością dla samej jazdy. Kupiony w dobrym stanie, z niskim udokumentowanym przebiegiem, służył mi przez 8 lat, i gdyby nie to że rodzina zrobiła się za duża, to dalej bym nim jeździł.
~Sebastian
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Samochod bardzo fajny. Trzeba kupic w dobrym stanie technicznym i napewno nie bedzie sprawial wiekszych problemow. Silnik, skrzynia, uklad napedowy RE-WE-LA-CJA. A do tego nie pozorny. Moj nie mial na klapie zadnych oznaczen- brak nazwy marki, modelu i silnika. Zaskoczyl nie jednego kierowce HAHA I najwazniejsze-szyby bez ramek
~Marko
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Rewelacyjne auto! Limuzyna bardzo dobrze wykonczona a zarazem o sportowych osiagach. Wlasciwosci jezde super w kazdych warunkach. Do idealu brakuje tylko nizszego zuzycia paliwa no ale coz:) tak to juz jest - nie ma idealow
~herr38
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Model bardzo udany, doskonały silnik i zestrojone zawieszenie. Bardzo dobra 6 bieg skrzynia biegów. Praktycznie bezawaryjny. Doskonałe przyśpieszenie (246 KM). Ale UWAGA!!!! tarcze hamulcowe są wadliwe i wyginają sią po kilki tys km (2x wymieniane). A zamienników dobrej jakości na rynku BRAK. Szkoda!!!!
~Exelicus
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Bardzo fajny, komfortowy i bezpieczny. Samochód polecam tym którzy chcą tylko lać paliwo i jechać, a także tym którzy lubią się pobawić samochodem jak i jego sercem.
~izik_60 osniep@neostrada.pl
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Mam drugie LEGACY to które mam obecnie to super auto. Polecam.
~Drzymala
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
do 3500 poprostu mocny powyrzej jak pocisk wysyrzelony z pistoletu (Silnik)
~choody72
Sedan 3.0R i 4WD 245KM 180kW
Oczywiście w granicach przyzwoitości(dzwięk boksera!!!) (Wyciszenie)
Subaru Legacy IV Sedan